Tribuna/Хоккей/Блоги/Європейський хокей/У Європі стає гаряче! Частина 2

У Європі стає гаряче! Частина 2

Європейські хокейні чемпіонати виходять на фінішну пряму. У більшості країн команди грають півфінальні серії. Пропоную зупинитися на п’яти європейських чемпіонатах, представники яких є постійними учасниками Ліги чемпіонів.

Автор — khoma
6 апреля 2019, 11:22
3

Німецька DEL (Deutsche Eishockey Liga)

У Німеччині відбулися другі матчі півфінальної серії. Цього сезону боротьбу за головний трофей ведуть чотири кращі команди регулярної першості – ось такий німецький хокей, ні сенсацій, ні несподіванок. Хоча чвертьфінальний бар’єр кожна команда долала по-своєму.

Діючий чемпіон Німеччини та фіналіст цьогорічної Ліги чемпіонів клуб Ред Булл Мюнхен у шести матчах переміг Айсберен Берлін – 4:2. Переможець першого етапу Адлер Мангейм для проходу клубу Томас Сабо Айс Тайгерс (Нюрнберг) витратив на одну гру менше – 4:1. Повну кількість матчів (по сім) відіграли дві інші пари – Аусбургер Пантер - Дюссельдорфер та Кельн Хайє – Інгольштадт. Переможцями вийшли “акули” та “пантери”.

Адлер Мангейм - Кельн Хайє – 1:0, 4:1 (рахунок у серії 2:0)

Долю першого поєдинку вирішила одна шайба проведена Бенжаміном Смітом у дебюті матчу.

У другому матчі перевага Адлеру була відчутнішою. Кращим у гостей були канадець хорватського походження Марк Катіч (2 передачі) та голкіпер Денніс Ендрас (19 відбитих кидків).

Наступний матч серії пройде 7 квітня.

Ред Булл Мюнхен - Аусбургер Пантер - 2:1 3ОТ, 3:4 (рахунок у серії 1:1)

Перший матч серії став найдовшим матчем плей-офф цього сезону. Для визначення переможця довелося грати три овертайми, а вирішальна шайба була закинута на 102-й (!) хвилині матчу. Точним кидком відзначився канадець Марк Воакс. Одним із асистентів став його співвітчизник з українським прізвищем -  Ендрю Боднарчук.

Схоже, що відійти від важкого першого поєдинку краще і швидше вдалося Аусбургу. Саме вони краще провели кінцівку зустрічі, вирвавши перемогу за 26 секунд до завершення основного часу. А якби не гра у більшості, що знову овертайм до забитої? Героєм зустрічі сміливо можна назвати форварда господарів Ендрю ЛеБлана. Американець закинув дві шайби у третьому періоді – одна з них стала вирішальною.