Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Геніальний захист Смарта та травма Каррі. 5 головних моментів третього матчу фіналу НБА

«Бостон» знову попереду!

Блог — Rim Protection
9 июня 2022, 08:46
9

Фінальна серія НБА сезону-2021/22 переїхала до Бостона – місцеві вболівальники вперше з 2010 року змогли на власні очі побачити матч, у якому вирішується доля чемпіонства.

«Селтікс», які цього року не надто впевнено проводили перші домашні матчі серій (виграли у «Брукліна», але поступилися «Мілвокі» та «Маямі»), змогли доволі впевнено перемогти «Голден Стейт» (116:100) та знову вийти вперед у фіналі (2-1). А ще цей матч традиційно був багатим на цікаві та важливі моменти.

• «Бостон» знову провалив третю чверть

Вже традиційно маючи перевагу після першої половини (цього разу було «+12»), «Селтікс» дозволили «Ворріорз» повернутися в гру, провести кілька вдалих ривків та навіть вийти вперед – вдруге за весь матч. Ключовим моментом став триочковий Стефа Каррі посеред чверті, який приніс «Голден Стейт» 3+1, посадив Горфорда на неспортивний фол та зберіг «воїнам» володіння, яке ті конвертували в ще три очки та остаточно повернулися в гру.

«Ворріорз» виграли третю чверть з різницею «+8», щоправда, глобально на дистанції їм це не допомогло.

• Стеф Каррі зазнав пошкодження в останній чверті та не дограв матч

У боротьбі за підбирання бігмен «Бостона» Ел Горфорд впав на ліву ногу лідера «Ворріорз». Каррі накульгував, зміг продовжити гру попри біль, але вже скоро був замінений та більше не з’являвся на майданчику.

«Ми знатимемо більше завтра», – прокоментував пошкодження Каррі головний тренер «Голден Стейт» Стів Керр.

• Маркус Смарт продемонстрував елітний захист

Гравець «Бостона»  вкотре довів, що він заслужено отримав нагороду найкращому гравцеві захисного плану. Баскетболісти «Голден Стейт» не реалізували жодного кидка з дев’яти спроб, коли проти них захищався Смарт.

• Дреймонд Грін провалив матч, але піднявся у рейтингу найкращих асистентів в історії фіналів

Грін у третьому матчі виконав всього чотири кидки (два з середньої, два з дальньої), влучивши лише один двоочковий за майже 35 хвилин на майданчику. А також назбирав 6 персональних фолів та достроково завершив матч.

Найкращу оцінку гри Дреймонда дав сам Дреймонд на післяматчевій пресконференції: «Я сьогодні грав як лайно».

Однак, Грін піднявся у рейтингу найкращих асистентів в історії фіналів НБА. Трьох результативних передач виявилося достатньо, аби обійти колишню зірку «Бостона» Джона Гавлічека.Тепер у Дреймонда 197 асистів та 9 місце у топі – попереду легендарні Піппен (207) та Джордан (209).

• «Бостон» встановив історичний рекорд за кількістю перемог після поразок

«Селтікс» здобули сьому перемогу у цьому плей-оф у матчах, що відбувалися після поразки «Бостона». Підопічні Іме Удоки мають результат 7-0 у таких матчах – це найкращий показник в історії постсезонів НБА.

Наступний, четвертий матч фіналу НБА, що також відбудеться в Бостоні, буде зіграно командами вже післязавтра – в ніч з 10 на 11 червня о 4 ранку за Києвом.