Новости

Tribuna/Мини-футбол/Новости/Петро Шотурма: «2 дні снився незабитий пенальті Росії. Мені тепер з цим жити»

Петро Шотурма: «2 дні снився незабитий пенальті Росії. Мені тепер з цим жити»

8 февраля, 10:59
33

Капітан збірної України з футзалу Петро Шотурма розповів про нереалізований пенальті у півфінальному матчі Євро-2022 проти Росії за рахунку 2:3. 

«Як капітан взяв на себе відповідальність – фортуна була не на моїй стороні. Підійшовши до м’яча відчув, уявив, скільки вболівальників за моєю спиною, звичайно, я хотів забити. Ця можливість на все життя вже – я думатиму про цей пенальті, він вже мені й снився 2 дні, я спати не міг. Але так сталось, тому можу вибачитись перед вболівальниками – мені тепер з цим жити.

А так, це ще один крок у моєму житті – мені багато писали слів підтримки, багато було і хейту. Один тренер сказав, що пройшовши через таке, стаєш сильнішим. Так і є – за це Євро ми стали ще сильнішими», – передає слова Шотурми кореспондентка Tribuna.com Ірина Козюпа.

Петро Шотурма: «На Євро з футзалу ми билися за Україну. Наша країна – це найкраще, що може бути»

Шлях України на Євро з футзалу в цифрах: недооцінка букмекерів та перший півфінал за 17 років

Лучшие
Новые
Старые
Владислав Мунтян
грали класно, а не забив - то таке. Головне - не падати духом Правда, і сам бува згадую, як на районі не забивав пенки чи шось таке, тому навіть не можу уявити, як парить такий момент. У будь-якому разі, це точно не була найважливіша зустріч України з росією.
Ответить
60
Николай Балецкий
ответил на комментарий пользователя Владислав Мунтян
Мне временами до сих пор снится, как в детстве, лет так 18-19 назад, залепил пенку в крестовину. И мы из-за этой пенки в полуфинал не вышли. Могу пожелать Пете только крепчайшего ментального здоровья. Главное, чтобы не надломился.
Ответить
6
Имя скрыто
ответил на комментарий пользователя Владислав Мунтян
Комментарий заблокирован
Ответить
-4
V_Voloshyn
ответил на комментарий пользователя Имя скрыто
Втім вьіпілі многа баярьішніка
Ответить
3
lvivforu
навіть боюся уявити, що б я відчував при ударі за менше ніж 2 хв до закінчення... Це завжди справа капітана, взяти на себе відповідальність. Не пощастило... матч був суперовий, це те, що згадуватимемо через багато років, хоч і не вболівальники футзалу. Шотурмі лише успіху, він це пройде і вийде сильнішим, на його місці міг бути будь хто інший
Ответить
30
V_Voloshyn
ответил на комментарий пользователя lvivforu
Не згоден. Не пощастило, якби Шотурма сильно пробив у кут, а голкіпер туди б смикнувся. А так несильний удар, не постелив по підлозі. Ба більше, Шотурма після удару вимкнувся з гри, не намагався зіграти на добиванні. Як на мене, це недопрацювання на тренуваннях. Я не говорю, що Шотурма навмисно не забив. Але і не бив обдумано
Ответить
1
lvivforu
ответил на комментарий пользователя V_Voloshyn
При тій психологічній напрузі... Можу посперечатися, що він 10 з 10 вдарить в кут на тренуванні, а тут так...
Ответить
2
V_Voloshyn
ответил на комментарий пользователя lvivforu
Саме тому треба тренувати ці пенальті. Щоб все було на автоматі. Десь бачив сюжет, як норвезька біатлоністка Екхофф тренувала стрільбу. Поруч з нею виступала панк-рок-група, її били електрошокером, вмикали її інтерв’ю. Себто влаштовували максимально відволікаючі фактори, щоб вчилась психологічно відсторонюватись від напруги і перешкод, зосереджуючись на стрільбі.
Ответить
1
Показать еще 3
Maxym_Metadon
Если бы счёт был 3:3, может переживания и имели бы смысл, а так фиг его, как сложилось бы всё..второй тайм раша играла по счёту, если бы счёт был бы равным они опять бы играли от первого номера. Вы боролись, как могли. Могли лучше, но могли и хуже, спасибо парни!
Ответить
21
Колл Файфер
ответил на комментарий пользователя Maxym_Metadon
Чел, у них 5 фолов было, любой пробивался. Это могло бы быть победой !!
Ответить
2
Maxym_Metadon
ответил на комментарий пользователя Колл Файфер
но не с точки же! Как видишь, пенальти не гарантия гола.
Ответить