Україна здобула 13 медалей у третій день Дефлімпіади та продовжує очолювати медальний залік

5 мая 2022, 08:49

У бразильському Кашіас-ду-Сулі продовжуються Дефлімпійські ігри-2021.

Українці протягом третього змагального дня виграли 13 медалей у чотирьох видах спорту: карате, дзюдо, велоспорті та плаванні.

В активі українських спортсменів 7 золотих, 3 срібні та 3 бронзові нагороди.

Загалом Україна уже виграла 38 медалей: 19 золотих, 6 срібних та 13 бронзових.

Золоті медалі здобули: Катерина Шепелюк (дзюдо, до 63 кг), Лука Нетяга (дзюдо, до 90 кг), Єлиcавета Топчанюк (велоспорт, роздільний старт), плавання - естафета 4х100 комплексним плаванням, Ілля Султанов (плавання, 100 м вільний стилем).

Збірна України виграла естафету 4х100 комплексним плаванням, збірна України з карате виборола золото у командному куміте, а жіноча збірна – у командній каті.

Срібні нагороди здобули: Марина Погорелова (дзюдо, до 70 кг), Володимир Маклаков (дзюдо, до 100 кг), Ірина Терещенко (плавання, 200 м брасом).

Бронзові медалі вибороли: Марія Бала (дзюдо, до 78 кг), Оксана Кравченко (дзюдо, понад 100 кг) та жіноча збірна України з карате у командному куміте.

Україна продовжує лідирувати у командному заліку.

Нагадаємо, що Дефлімпіада – спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На Дефлімпіаді виступлять 170 українських спортсменів у 16 видах спорту.