Українські дзюдоїсти виграли золото та 2 бронзи у 1-й день юніорського Кубка Європи в Малазі

22 мая 2022, 12:25

Українці почали виступи на Кубку Європи з дзюдо серед юніорів, що проходить в іспанській Малазі.

У перший день змагань збірна України завоювала три нагороди – золото та 2 бронзи.

Чемпіоном у ваговій категорії до 73 кг став Антон Шугалєєв. Перший номер посіву на змаганнях виграв 4 сутички у попередніх раундах та переміг у фіналі німця Яно Руєбо. Для Шугалєєва це другий подібний титул – в кінці квітня він тріумфував на аналогічному турнірі в Познані.

Бронзові медалі виграли Назар Вісков (до 60 кг) та Владислав Казіміров (до 73 кг). Вісков поступився майбутньому срібному призеру з Японії Цуджіока, а Казіміров – німцю Руєбо.