90+9'

Текстовая трансляция

Добрий день! Онлайн розпочнеться о 14.30.
Віталій Миколенко у стартовому складі Евертона.
Повний склад господарів: Пікфорд, Годфрі, Тарковскі, Брентвейт, Миколенко, Янг, Гує, Гарнер, Макніл, Гаррісон, Келверт-Льюїн.
Склад гостей: Вікаріо, Порро, Ромеро, ван де Вен, Удоджі, Гейб'єрг, Бентанкур, Джонсон, Меддісон, Вернер, Рішарлісон.
Команди вже на полі.
1'
Гра розпочалась.
3'
Тарковскі випередив Рішарлісона після флангового навісу.
4' 0:1
Гол!!!!! Це Рішарлісон!!!!!! Удоджі увійшов у штрафний і прострілив, а бразильця чомусь забули перед воротами, і той спокійно забив колишній команді.
5'
Келверт-Льюїн пробив головою - вище воріт.
9'
Дальній удар Меддісона - рикошет від Тарковського і трохи повз ворота.
10'
Гейб'єрг після кутового також пробив неточно.
12'
Вікаріо надійно зіграв на виході після подачі кутового.
15'
Дальній удар Гує був заблокований. Після цього Гейб'єрг перехопив пас на Келверта-Льюїна.
19'
Миколенко зробив гострий простріл у штрафний, але виявилось, що українець був у офсайді.
22'
Пікфорд вчасно вийшов з воріт та перехопив пас на Удоджі.
23'
Удар Келверта-Льюїна заблокував ван де Вен, але нападник все одно був у офсайді.
25'
Келверт-Льюїн виграв верхову боротьбу у штрафному, але пробити як слід не зміг
27'
Пікфорд ледь не помилився і не подарував м'яч супернику. але зумів вийти з цієї ситуації та вибив якомога далі.
30' 1:1
Гол!!!!!!!!! Вікаріо ледь дотягнувся до м'яча після кутового, але Тарковскі знову скинув до воріт, а Келверт-Льюїн точно пробив!!!! Нічия!!!!!
33'
Гує на газоні. Йому потрібна допомога лкарів.
35'
Гує повернувся на поле. З ним все нормально.
38'
Миколенко класно на швидкості відібрав м'яч у Порро, але потім чомусь віддав туди, де нікого зі своїх не було.
41' 1:2
Гол!!!!!! Дубль Рішарлісона!!!!!! Бразилець потужно і точно пробив з-за меж штрафного. Пікфорд нічого не міг зробити проти такого удару.
43'
Макніл пробив здалеку -- повз ворота.
45'
Келверт-Льюїн не зумів зупинити м'яч у боротьбі з Порро, після чого м'яч перехопив Вікаріо.
45'
Дальній удар Гує - дуже неточно.
45+1'
5 хвилин компенсовано.
45+1'
Годфрі пробив головою після кутового -- Вікаріо не без труднощів відбив.
45+5'
Потужний удар Миколенка - Вікаріо у стрибку відбив.
Завершено перший тайм. Команди йдуть на перерву за рахунку 2:1 на користь гостей.
46'
Розпочався другий тайм.
47'
Вікаріо вчергове доводиться грати на виході після кутового. Цього разу вдало.
50'
Гаррісон намагався перекинути Вікаріо, але пробив повз ворота.
50'
Потужний дальній удар Порро - Пікфорд у відчайдушному стрибку потягнув.
52'
Гейб'єрг отримав м'яч після кутового та пробив, але не влучив у ворота.
54'
І знову Вікаріо вдало грає на виході після кутового.
54'
Вернер вийшов сам на сам з Пікфордом. Голкіпер відбив удар німця, але все одно був офсайд.
56'
Годфрі у підкаті перервав пас на Вернера і не дав німцю пробити.
59'
Меддісон потужно пробив з півкола - господарів врятував класний сейв у виконанні Пікфорда.
60'
Годфрі отримав жовту картку.
60'
Рішарлісон пробив після прострілу від Удоджі, але його удар був заблокований.
64'
Заміни у гостей. Замість Бентанкура та Джонсона грають Сарр та Кулушевський.
66'
Меддісон рвався до воріт, але його зупинили в штрафному. Джеймс не встиг ні пробити, ні віддати на Вернера, який був один-однісінький.
68'
Вікаріо спокійно забрав не дуже сильний удар Келверта-Льюїна з-за меж штрафного.
70'
Рішарлісон отримав м'яч у штрафному і пробив - Пікфорд знову потягнув.
73'
Рішарлісон трохи отримав по голові у верховому єдиноборстві, але гру він продовжить.
75'
Заміна у господарів. Замість Годфрі грає Коулмен.
80'
Вернер спробував навісити до воріт, але пас був дуже неточним.
81'
Заміна у господарів. Замість Янга грає Шерміті.
84'
Вікаріо вчергове вдало зіграв на виході після кутового.
85'
Заміни у господарів. Замість Келверта-Льюїна та Макніла грають Бету та Доббін.
86'
У гостей замість Меддісона та Вернера вийшли Скіпп та Хіль.
88'
Шерміті отримав пас від Доббіна у штрафному, але з чудової позиції чомусь пробив занадто слабко - точно в руки Вікаріо.
89'
Заміна у гостей. Замість Гейб'єрга грає Дрегушин.
90+1'
7 хвилин компенсовано.