Новости

Tribuna/Футбол/Новости/Євген Красніков: «Перейдемо з Кучером в «Дніпро-1», якщо від цього буде користь і дніпрянам, і «Металісту»

Євген Красніков: «Перейдемо з Кучером в «Дніпро-1», якщо від цього буде користь і дніпрянам, і «Металісту»

Віце-президент «Металіста» Євген Красніков в коментарі Tribuna.com розказав, за яких умов він та головний тренер харківської команди Олександр Кучер перейдуть в «Дніпро-1».

«У нас є пропозиція, ми її розглядаємо. Зважимо всі за і проти. Дійсно, у мене була розмова з Русолом. І в Кучера була. Ярославський про це знає, я в тісному контакті з ним.

Ви ж розумієте, Харків бомблять. Тут футболу точно не буде. Але «Металіст» є і буде, сто відсотків. Клуб треба зберегти. Як ми це зробимо? Ну, це уже наші питання. Ми приймемо рішення, яке буде вигідне в першу чергу харківським вболівальникам, «Металісту», «Дніпру» і його вболівальникам.

Якщо ми побачимо, що від нашого переходу всім буде користь – і «Дніпру», і «Металісту» – ми перейдемо. Якщо ні, то… Поки йдуть перемовини, тому більше жодних коментарів дати не можу», – сказав Красніков.

Яке майбутнє в «Металіста»: Красніков підтвердив перемовини з «Дніпром-1», але в команді вірять – це не кінець

Лучшие
Новые
Старые
Roman 2mannyi
"Користь Металісту" варто замінити на "користь Олександру Владиленовичу, хорошому чєлавєку, який завжди думає про людей, про харківський футбол"
Ответить
26
ответил на комментарий пользователя Roman 2mannyi
Ну, перераспредилят немножко заказов на восстановление Днепра, вот и польза нарисуется.
Ответить
2
Axel Shnitzel
А зачем Красников продолжает лепить в каждом интервью про тесный контакт с Ярославским, если дошло до того, что чтобы «спасти» Металлист - надо отдаться Днепру? Президент больше не финансирует клуб, но с ним продолжают быть в тесном контакте… О чём с ним разговаривать?
Ответить
20
Nazarii Zanoz
ответил на комментарий пользователя Axel Shnitzel
може це його наказ переходити в Д-1?)
Ответить
1
Mike Dushka
ответил на комментарий пользователя Axel Shnitzel
Замилювання очей. Намагається зробити вигляд, що Ярік не кинув клуб, що зараз складний час і скоро все буде добре. Але, дійсно, сам факт того, що дійшло до "співпраці" з СК Лайно-1 є доказом того, що Ярославський забив на клуб, який ще півроку тому був "на шляху до єврокубків". Сподіваюсь, що для всіх вже очевидно, що Владиленович кинув клуб напризволяще, а заяви Краснікова спрямовані лише на "народного олігарха".
Ответить
0
vasylashko
Зберегти клуб? Користь? Про що говорять ці люди? Дніпро вже давно цинічно знищений, а Металіст зі славного клубу з традиціями перетворився на фк Ярославський в прямому сенсі. Так, в нас 99% клубів фінансується з однієї кишені певної людини, але ж в Харкові - це просто крінжатина якась. А ці комічні переходи цілими зграями... Просто сміх. Завтра Колома знов зажлобиться борги платити, то куди Кучер, Красніков і ко побіжать? В новостворений СК-2 чи в Металіст-1925 -1? Як же ж набрид цей сюр. І як же ж хочеться, щоб після війни зникли всі ці поци з нашого футболу. Все що потрібно - фінансувати інфраструктуру і будувати дитячі академії з кваліфікованими тренерами на норм зп. Нехай спочатку УПЛ буде на рівні Латвії. Взагалі пофіг. Справжі вболівальники будуть із завдоволенням ходити на свої клуби, без цих всіх абалдєнних.
Ответить
19
Serega Kosenko
ответил на комментарий пользователя vasylashko
"Дніпро вже давно цинічно знищений, а Металіст зі славного клубу з традиціями перетворився на фк Ярославський в прямому сенсі." - які славні традиції можуть бути у тупо переіменованого ФК Металл який навіть у аматорах не грав абсолютно незрозуміло, адже справжній Металіст так само давно знищений як і Дніпро, ви пишете що вам набрид сюр, ну так в вашому коментарі він також присутній.
Ответить
8
vasylashko
ответил на комментарий пользователя Serega Kosenko
До чого тут фк Метал та інші двійники? І коли я кажу про традиції, то явно на увазі маю не аргентино-бразильскі карнавали початку 10-х років... Так, де юре і Дніпро, і Металіст знищені і треба розплатитися по рахункам, щоб їх відродити. Але де факто Дніпро в небутті, а Металіст - це те, де Ярославський. Якби Ярік взяв Олімпік, прописав його в Харкові і переіменував, то це теж був би Металіст. Будь-який фк Ярославський автоматично стає Металістом. Хіба ж не так по факту? Тому я й кажу "перетворився". Бо по суті харківським вболівальникам не треба Металіст з історією і традиціями. Їм справді потрібен фк Ярославський. З Дніпром зовсім інша ситуація. І ви це прекрасно знаєте.
Ответить