Марк Клаттенбург: «Гол Бензема у фіналі ЛЧ було скасовано помилково»

30 мая 2022, 10:31
3

Колишній арбітр Марк Клаттенбург прокоментував відміну голу Каріма Бензема у фіналі Ліги чемпіонів проти Ліверпуля (1:0).

«Реал» відчуває, що справедливість перемогла, адже гол Каріма Бензема у першому таймі було скасовано – і помилково.

Федеріко Вальверде першим дістався м’яча, але очевидно, що останній дотик зробив Фабіньо. ВАР повинен був вирішити, чи був цей дотик випадковим чи навмисним. Враховуючи, що Фабіньо тягнувся вперед, щоб дістатися м’яча, я назвав би це навмисною дією.

Проте ВАР вирішив, що це негаразд. Можливо, вони вирішили підтримати рішення, ухвалене арбітрами на полі. «Ліверпулю» пощастило», – написав Марк Клаттенбург.

Бензема відзначився наприкінці першого тайму. Перемогу «Реалу» приніс гол Вінісіуса на 59-й хвилині.