«Монако» втратив пряму путівку в групову стадію Ліги чемпіонів на 96-й хвилині матчу з «Лансом»

22 мая 2022, 00:28
6

«Монако» стартуватиме з раунду кваліфікації в наступному розіграші Ліги чемпіонів.

Для того, аби потрапити напряму в групову стадію, команді необхідно було в останньому турі чемпіонату Франції перемагати на виїзді «Ланс». У монегасків була однакова кількість очок із «Марселем», але «Монако» випереджав конкурента за додатковими показниками.

«Марсель» у паралельному матчі розгромив «Страсбур» – 4:0. До початку доданого арбітром часу «Монако» вів у рахунку 2:1 в грі з «Лансом», проте на 6-й компенсованій хвилині пропустив гол від форварда господарів поля Ігнатіуса Ганаго.  Таким чином клуб втратив гарантоване місце в фінальній частині Ліги чемпіонів сезону 2022/23.