Томас Тухель: «Ми зіграли 240 хвилин проти найнебезпечнішої команди світу й жодного разу не пропустили»

15 мая 2022, 09:40

Головний тренер «Челсі» Томас Тухель прокоментував поразку в фіналі Кубка Англії проти «Ліверпуля» (0:0, 5:6 пен).

«Як і в фіналі Кубка ліги, мені немає про що жаліти. Я сказав команді, що пишаюся ними. Ми зіграли 240 хвилин у фіналах проти, напевно, найбільш небезпечного колективу у світі в плані атаки. І це двічі 0:0. Ми програли по пенальті, всі розчаровані та засмучені, але водночас горді, тому що показали те, чого від нас потребували. Я був упевнений, що під час матчу імпульс був на нашому боці, але виявилося, що я був неправий.

Чи відчуватимемо тепер тиск перед новими власниками клубу? Ні, ні. Ми не думали про те, щоб справити на когось враження. Впродовж сезону ми 4 рази продемонстрували, що можемо на рівних конкурувати з найсильнішими командами. Результат міг скластися на нашу користь. Зараз різниця між нами та «Ліверпулем» в тому, що вони можуть стабільно показувати свій рівень, навіть якщо грають двічі на тиждень», – підсумував Тухель.