Ярмоленко відіграв 13 хвилин в матчі проти «Арсенала»

1 мая 2022, 20:25
2

Півзахисник «Вест Гема» Андрій Ярмоленко не потрапив до стартового складу на матч 35-го туру чемпіонату Англії проти «Арсеналу». Українець залишився в запасі.

На 81-й хвилині Ярмоленко вийшов на поле. Він замінив Саїда Бенрахма. Українець відіграв 13 хвилин (з урахуванням компенсованого часу).

«Вест Гем» поступився з рахунком 1:2. У складі господарів відзначився Джеррод Боуен. У гостей забивали Роб Холдінг та Габріел.

В нинішньому сезоні Ярмоленко провів 27 матчів за команду у всіх турнірах. Статистика 32-річного гравця тут.

Футболіст отримав оцінку 6.1 від порталу WhoScored. По цьому показнику він третій з кінця в команді разом з Раяном Фредеріксом. Менше отримали тільки Аарон Крессвелл (6.0) та Майкл Антоніо (5.9).