Нелсон Веріссіму: «Ми програли гру не через заміни, тому що свіжі гравці добре зіграли»

6 апреля 2022, 11:51

Головний тренер «Бенфіки» Нелсон Веріссіму прокоментував поразку у матчі з «Ліверпулем» (1:3).

«Ми відчували, що команда у безпеці, коли контролює м’яч, входить до останньої третини поля і створює небезпечні ситуації біля воріт суперника. У другому таймі ми грали добре, тому я зробив заміни приблизно на 70-й хвилині.

Коли Таарабт отримав жовту картку, потрібно було замінити його. Близько 80 хвилини ми відчували, що можемо трохи більше ризикувати, але все пішло не так, як ми хотіли.

Метою було забити ще один гол, в підсумку ми пропустили, але залишилися внічию. Ми програли гру не через заміни, тому що свіжі гравці добре зіграли», – сказав Веріссіму.

Нагадаємо, що український нападник Роман Яремчук з’явився на полі на 82 хвилині.