Трибуна

Новости

Tribuna/Футбол/Новости/Мэр Тернополя: «Город вложил почти 14 миллионов гривен в стадион»

Мэр Тернополя: «Город вложил почти 14 миллионов гривен в стадион»

13 мая 2021, 08:42
18

Мэр Тернополя Сергей Надал рассказал о тратах на городской стадион.

– Финал Кубка должен был пройти в прошлом году. Сколько средств потрачено на обновление стадиона за 2 года?

– Город вложил почти 14 миллионов гривен. Но это не только для Кубка, мы рассчитываем, что тут будут играть команды УПЛ и будут проводиться международные соревнования – будь то женский, молодежный или профессиональный футбол.

Пока есть предварительные договоренности с командами, которые претендуют на выход в УПЛ, также с УАФ – по международным матчам, – сказал Надал.

Сегодня, 13 мая, в Тернополе «Заря» и «Динамо» определят обладателя Кубка Украины. Начало матча в 19.00.

lvivforu
ну йоп, ще не знав що мер Тернополя спілкується російською. Якого біса далі перекладаєте? для кого? спортсру не покидає?
Ответить
35
Maxym Ustyak
ответил на комментарий пользователя lvivforu
Пєрєшол на русскій із-за уваженія к редакторам трібуни.
Ответить
9
Danil0809
верес тернопіль?
Ответить
14
iManager
ответил на комментарий пользователя Danil0809
Агробізнес Тернопіль
Ответить
6
Ranger99
Недоглянута територія навколо стадіону, крихітний конференц-зал, чорні доріжки з якоїсь дешевої резини - бідово виглядає цей стадіон, враховуючи, що його в 2012 році тільки реконструювали і ще й зараз виділили купу грошей.
Ответить
12
vasylashko
ответил на комментарий пользователя Ranger99
Купу? 14 млн гривень - це 500 тисяч доларів. Що за ці гроші можна зробити реально? Просто підтримувати стадіон в належному стані протягом року і маленький косметичний локальний ремонт, не більше.\n\nІ на реконструкцію до 2012 року теж витратили копійки - 16 млн гривень, що за тодішнім курсом було приблизно 2 млн доларів. За ці кошти зробили криті трибуни, встановили сучасне табло, відремонтували фасад і облаштували бігові доріжки. Так, з дешевої резини, але все ж... Стадіон за відносно маленьку суму з розвалини рівня другої ліги перетворився в арену рівня УПЛ.
Ответить
14
ответил на комментарий пользователя vasylashko
Тут плюсую! Був на цьому стадіоні в нульових і зараз. Дві великі різниці.
Ответить
7
V_Voloshyn
ответил на комментарий пользователя vasylashko
Але рівень дійсно так собі... УПЛ ще ОК, але для ЄК чи буде підходити стадіон?
Ответить