Tribuna/Футбол/Блоги/Мій український футбол/На класі. 7 головних думок про 17 тур УПЛ

«Динамо» на класі переграє «Говерлу», брутальний футбол у Сімферополі, перші очки Тарана та інші важливі події 17 туру УПЛ.

25 ноября 2013, 01:13
6

«Шахтар» знову  розслабляється перед ЛЧ»

«Шахтар» абсолютно без жодних проблем розібрався з «Севастополем». Іще в першому таймі гірники наколотили всі свої 4 м’ячі і у другому спокійно довели справу до розгромної перемоги.

Але особисто мене такі перемоги дуже непокоять. Не тому, що я намагаюся засумніватися в їх чесності, а тому що вже у середу відбудеться надважливий матч в ЛЧ проти «Сосьєдада», який напроти провів досить бойовий матч проти «Сельти» і здобув вольову перемогу з рахунком 4-3. Звичайно висновки хай кожен робить сам, але я дуже добре пам’ятаю, як «Шахтар» зіграв з «Баєром» після «Іллічівця».

Сподіваюсь, що тренерський штаб зуміє налаштувати гравців, і вони не повторять минулих помилок і не втратять концентрацію, а навпаки покажуть свій кращий футбол у середу, і збережуть шанси на вихід із групи.

«Чорноморець» перший серед лідерів бере три очки в «Полтаві»

«Чорноморець» здобув непросту перемогу та піднявся на другу сходинку УПЛ. Матч у Полтаві, по правді кажучи, був досить рівним, але одесити забили швидкий м’яч і все ж таки схилили шальки терезів на свій бік і здобули непрості 3 очки. Ні «Динамо», ні «Металіст» не змогли підкорити Полтаву, а «Чорноморцю» це вдалося. «Чорноморець» на разі має найнадійнішу оборону в УПЛ і це дійсно вражає.

Наступний тур буде дуже важливим, адже «Чорноморець» в разі перемоги над «Шахтарем» матиме шанс вийти на першу сходинку в турнірній таблиці або ж пропустити «Динамо» в разі поразки.

«Дніпро» не помічає «Іллічівець»

Єдине, що здивувало у цьому матчі, так це свіжість українських збірників, які були легкими, швидкими та агресивними.

Дуже легка, красива та невимушена перемога «Дніпра». З перших хвилин дніпропетровські футболісти захопили ініціативу і не віддавали її до кінця цього матчу. Єдине, що здивувало у цьому матчі, так це свіжість українських збірників, які були легкими, швидкими та агресивними. Особливо я би відзначив гру Євгена Коноплянки, який дуже хотів реабілітуватися перед вболівальниками за невдалий матч проти збірної Франції. На його рахунку одразу дві гольові передачі та безліч небезпечних проривів по своєму флангу.

Також дуже сильний матч провів Артем Федецький, який гарно діяв і в захисті, і в нападі. Третій гол розпочав саме Федецький. Як бачимо, дуель з Рібері пішла Артему тільки на користь.

Дубль Гладкого приносить нічию «Карпатам»

Олександр Гладкий зробив дубль. Це звичайно велика подія, дивлячись на те, скільки стовідсоткових м’ячів не забивав Гладкий тільки в цьому сезоні. Голи Олександра не тільки підняли його особистий дух, а й принесли неабияку користь «Карпатам». Чого тільки важить його м’яч, забитий на 87-й хвилині. Ось така нічия імені Олександра Гладкого. Дуже не вчасно закінчується цей футбольний рік для Сашка, а він здається згадав як потрібно забивати голи.

«Динамо» на класі переграє «Говерлу»

Було помітно, що після перерви гравці вже всіма думками були у Бельгії, де в четвер відбудеться матч ЛЕ «Генк» – «Динамо».

Після потужного першого тайму і двох забитих м’ячів у другому команда Олега Блохіна заспокоїлась і могла декілька разів навіть пропустити, але в кінці зустрічі Сидорчук з Мбокані розіграли красиву комбінацію, Сергій забив третій м’яч у ворота «Говерли» і довів справу до розгрому. Не складний матч для «Динамо» і доволі легкі три очки до турнірної таблиці.

До речі цікавий факт, що в день матчу одразу двоє гравців «Динамо» святкували день народження. Мова йде про Даніло Сілву і Джеремейна Ленса. Останній навіть забив гол у ворота «Говерли», що правда зробив це за допомогою руки, але арбітри цього не побачили і гол був зарахований. А Даніло залишив поле завчасно через отриману травму. Ось таке різне свято вийшло у іменинників, але головне, що їхня команда перемогла.

«Перші очки Тарана»

Досить бойовий матч відбувся в Запоріжжі, який і завершився бойовою нічиєю. На початку зустрічі суттєвою перевагою володіла «Зоря» і тільки диво врятувало «Металург З» від пропущеного голу. Далі вже «Металург З» захопив перевагу і контролював гру і навіть забив першим. Але ключовий епізод матчу стався у другому таймі, коли суддя вилучив не зрозуміло за що Тоні Шуніча. Щоправда «Зоря» не знітилась і зрівняла рахунок. Проте «Металург З», маючи чисельну перевагу, був ближчим до перемоги в кінцівці матчу. Отже нічия і перші очки Тарана у новому клубі.

«Брутальний футбол у Сімферополі»

Не здивуюсь, якщо ми дізнаємось, що хтось із футболістів після цього матчу звернувся до луцького або сімферопольського травмпункту.

10 жовтих карток, 3 червоних, 2 не забитих пенальті, 4 забитих м’ячі на двох, свідками саме такого брутального та драматичного футболу стали глядачі матчу «Таврія» – «Волинь». Причому, що два нереалізованих пенальті в пасиві луцьких футболістів. Важко собі навіть уявити, що чекає футболістів «Волині» у роздягальні, втратити перемогу, ведучи в рахунку 2:0 і не забити 2 пенальті, це вже занадто. Не здивуюсь, якщо ми дізнаємось, що хтось із футболістів після цього матчу звернувся до луцького або сімферопольського травмпункту. А футболісти «Таврії» проявили не аби який характер та здобули важливе очко.

Ще один цікавий момент цього матчу, це поява на полі дебютанта «Таврії» Лучана Бурдужана. За словами Дмитра Селюка «Таврія» не мала права випускати свого новачка, і «Волинь» може звернутися до ФІФА, а «Таврія» отримає технічну поразку. «Таврія» ж на своєму офіційному сайті стверджує, що Бурдужан має право грати і ні про які технічні поразки і мови не може бути. Що ж будемо ретельно стежити за цією ситуацію і чекати як далі розгорнуться події.