Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🔥 Ярмоленко – топ! Забив на 112-й хвилині та вивів «Вест Гем» у чвертьфінал ЛЄ

🔥 Ярмоленко – топ! Забив на 112-й хвилині та вивів «Вест Гем» у чвертьфінал ЛЄ

А після матчу подарував свою футболку вболівальнику з українським прапором.

Автор — Kostiantyn Stepaniuk
18 марта 2022, 08:03
2

А після матчу подарував футболку фанату з українським прапором.

«Вест Гем» Андрія Ярмоленка крокує у чвертьфінал Ліги Європи – перемога 2:0 над «Севільєю».

Основний час матчу завершився із рахунком 1:0 на користь англійського клубу, тож переможця протистояння потрібно було вирішити у додатковий час (перший матч закінчився мінімальною перемогою іспанців – 1:0).

Ярмоленко з’явився на полі на 88-й хвилині і став героєм для лондонців – саме українець забив вирішальний гол, вдало зігравши на добиванні на 112-й хвилині.

Після фінального свистка Андрій пішов до вболівальників та подарував свою футболку фанату із українським прапором.

Ярмоленко відзначився у двох матчах поспіль – у неділю Андрій забив у ворота «Астон Вілли» у АПЛ.

Гол у ворота «Севільї» – другий для українця у нинішньому розіграші ЛЄ. У груповому етапі він забив «Рапіду».