Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Баєр» вдома розгромив «Баварію» – чинний чемпіон лише раз влучив у ворота
Відео

«Баєр» вдома розгромив «Баварію» – чинний чемпіон лише раз влучив у ворота

Леверкузен укріплюється на вершині.

10 февраля, 22:20
6

У центральному матчі 21-го туру Бундесліги в битві зійшлись лідер таблиці «Баєр» та чинний чемпіон «Баварія». Матч закінчився впевненою перемогою претендента на титул – Леверкузен розбив Мюнхен 3:0.

«Баєр»: Градецький (к) - Інкапʼє, Та, Тапсоба - Грімальдо (Пуерта, 90), Андріх, Джака, Станишич - Вірц (Гложек, 90), Адлі (Хофманн, 82), Телла (Фрімпонг, 65)

«Баварія»: Ноєр (к) - Кім, Даєр, Упамекано (Кімміх, 60) - Бое (Геррейро, 81), Ґорецка (Тель, 71), Павлович (Мюллер, 60), Мазрауї - Мусіала (Чупо-Мотінг, 81), Кейн, Сане

🔹 Гра на «БайАрені» вийшла такою, коли «Баварія» весь матч домінувала позиційно (статистика володіння - 61% проти 39%), але гострішим був «Баєр» (8 ударів у створ проти одного).

На такий підсумок вплинув і відносно швидкий гол господарів. На 18-й хвилині вихованець мюнхенців Станишич замкнув передачу Андріха на дальній стійці. І не став святкувати важливий гол.

🔹 Вдруге команда Алосно забила також на початку тайму, тільки уже другого. На 50-й хвилині Грімальдо зумів пробратись у карний «Баварії» та прошити Ноєра з гострого кута.

🔹 Томас Тухель намагався втрятувати гру замінами, але даремно. Надто вже грамотно діяв «Баєр» у цей вечір. А на десерт леверкузенці ще й довели гру до розгромної перемоги.

На пʼятій доданій Фрімпонг вистрілив контрольним в голову чинному чемпіону. Господарі впіймали гостей, які усіма силами пішли на подачу з кутового, на контратаці, і Джеремі поцілив у порожні без Ноєра ворота дальнім ударом з правого флангу.

🔹 В результаті лідер чемпіонату «Баєр» збільшив відрив від другої «Баварії» до пʼяти балів. Та продовжив свою безпрограшну серію, яка налічує уже 31 матч.

Для мюнхенців ця поразка болюча не лише через вище описане, але й через те, що сталась якраз перед відновленням Ліги чемпіонів та матчем проти «Лаціо» в 1/8 фіналу у Римі.

Ну й окремо болісна невдача для Гаррі Кейна. З відривом найкращий бомбардир Бундесліги (24 голи) не зміг забити, ще й зменшились шанси на здобуття першого трофею в карʼєрі.