Tribuna/Гимнастика/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Відео переможного виступу Ковтуна на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики. Машина

Відео переможного виступу Ковтуна на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики. Машина

Ілля Ковтун взяв золото на Кубку світового виклику, який проходить в Угорщині.

Українець показав найкращий результат у вільних вправах – 14.733. Друге місце посів казах Мілад Карімі – 14.533, японець Нірамітсу Кога став третім – 14.500.

Нагадаємо, що Ілля також виступить на Чемпіонаті світу, який пройде з 29 жовтня по 6 листопада в Ліверпулі. ЧС-2022 є одним з ліцензійних турнірів на ОІ у Парижі, на ньому розіграють перші три командні квоти (отримають медалісти командного багатоборства у чоловічому та жіночому турнірах).