Блог — Futball life
Автор — Саня Шико
11 февраля 2023, 21:48
3

У 23-му турі АПЛ «Челсі» зустрівся з «Вест Хем Юнайтед». Наш інтерес до матчу був особливо високий. У стартовому складі «синіх» вийшов на поле той, за ким пильно стежить не лише вся футбольна Україна, а й Англія – Михайло Мудрік. Не можна сказати, що «Челсі» провів визначний матч.

Стартували «сині» першим номером. Поки «молотобійці» приходили до тями і шукали шлях до воріт Аррісабалага, зимові новачки Поттера прорвали оборону суперника. Навіс Енцо Фернандеса знайшов у штрафному майданчику суперника Жоау Феліша. Португальський нападник не промазав. «Молотобійці» швидко відповіли контратакою, яка завершилася взяттям воріт «синіх». Незважаючи на високий темп та контратаки обох команд, матч так і завершився з рахунком 1:1.

А що Мудрік? Михайло провів 67 хвилин на полі. У першому таймі міг записати на свій рахунок асист. Але, на жаль, гол «синіх» не зарахували. Кілька разів включав швидкість, але втрачав м'яч. Заробив штрафний. Ось, мабуть, і все.

Після матчу вболівальники «Челсі» у твіттері накинулися на іспанця Кукурель за те, що захисник ігнорує Мудрика і не пасує на українця навіть тоді, коли Миша явно відкритий. Кілька разів замість того, щоб віддати м'яч уперед на Мудрика, Кукурелья пасував назад. Щоправда, у другому таймі Мудрік таки отримав від Кукурелья пару передач.

Ймовірно, Грем Поттер у роздягальні провів розмову з іспанцем. Власне, через небажання іспанця пасувати на Мудрика весь перший тайм лівий фланг «Челсі» простояв. Адже були моменти, коли можна було атакувати дуже гостро.

Сподіватимемося, Мудрік і Кукурелья порозуміються на полі і за його межами.