«Прем'єр-Ліга 16-й тур: Недільні матчі» (Анонс)
Сьогодні в Прем’єр-лізі відбудуться три поєдинки недільних матчів 16-го туру, де зустрінуться «Волинь» - «Металург», «Говерла» - «Шахтар» та «Динамо» - «Чорноморець».
Короткий анонс недільних матчів матчів:
Розпочнуться недільні матчі з двох поєдинків у Луцьку та Ужгороді, де зустрінуться "Волинь" - "Металург" та "Говерла" - "Шахтар". Ці два матчі відбудуться в один час о 14:00.
Третій і останній матч неділі відбудеться у Києві, де києвське "Динамо" прийматиме одеський "Чорноморець" на звичному НСК "Олімпійський". Матч відбудуться по розкладу о 17:00.
Матч: "Волинь" (Луцьк) - "Маталург" (Запоріжжя);
Час проведення: 14:00;
Арбітр матчу: Жабченко Анатолій;
Місце проведення: Луцьк, стадіон "Авангард";
Орієнтований склад "Волинь": Шуст, Богданов, Жуніч, Логінов, Польовий, Політило, Кравченко, Шарпар, Матей, Кобахідзе, Козьбан;
Орієнтований склад "Металург": Бабійчук, Кузнєцов, Каплієнко, Кулініч, Клименчук, Ігнатенко, Орелесі, Демченко, Юсов, Корнєв, Татарков;
Трансляція матчу: "2+2";
Матч першого кола: "Маталург" - "Волинь" (2:0);
Статистика протистоянь в УПЛ: 25 матчів: 11 перемог "Волині", 6 нічиїх, 8 перемог "Металурга";
Матч: "Говерла" (Ужгород) - "Шахтар" (Донецьк);
Час проведення: 14:00;
Арбітр матчу: Жабченко Анатолій;
Місце проведення: Ужгород, стадіон "Авангард";
Орієнтований склад "Говерла": Рудько, Кутас, Лухтанов, Ягодінскис, Цуріков, Люлька, Савченко, Сергійчук, Гемега, Каверін, Хльобас;
Орієнтований склад "Шахтар": П’ятов, Срна, Ордець, Ракицький, Азеведо, Степаненко, Фред, Бернард, Алекс Тейшейра, Марлос, Феррейра;
Трансляція матчу: "Футбол 1";
Матч першого кола: "Шахтар" - "Говерал" (2:0);
Статистика протистоянь в УПЛ: 17 матчів: 0 перемог "Говерли", 2 нічиї, 15 перемог "Шахтаря";
Матч: "Динамо" (Київ) - "Чорноморець" (Одеса);
Час проведення: 17:00;
Арбітр матчу: Вакс Юрій;
Місце проведення: Київ, стадіон НСК "Олімпійський";
Орієнтований склад "Динамо": Шовковський, Даніло Сілва, Драговіч, Хачеріді, Антунеш, Сидорчук, Рибалка, Ярмоленко, Гармаш, Гонсалес, Кравець;
Орієнтований склад "Чорноморець": Боровик, Слінкін, Гадрані, Хочолава, Данченко, Кабаєв, Шаповал, Філімонов, Куценко, Коркішко, Старіков;
Трансляція матчу: "2+2";
Матч першого кола: "Чорноморець" - "Динамо" (0:2);
Статистика протистоянь в УПЛ: 39 матчів: 29 перемог "Динамо", 6 нічиїх, 4 перемоги "Чорноморця";