Tribuna/Футбол/Блоги/Спільний Футбол/«Ліга Чемпіонів. День 5» Група G: «Порту» - «Динамо» (0:2)

«Ліга Чемпіонів. День 5» Група G: «Порту» - «Динамо» (0:2)

У вівторок вночі київське «Динамо» зіграло проти «Порту» в 5-у турі Ліги Чемпіонів, де переграло його з рахунком 0:2 та отримав важливі 3 очки.

Автор — Denys Cherednychenko
25 ноября 2015, 12:07

Коротко про матч:

Не дивлячись на маленькі помилки "киян" у грі, вони все ж відіграли дуже гідний та сильний матч проти лідера групи G португальського "Порту".

Український клуб зумів удруге в цьому сезоні ліги чемпіонів отримати перемогу яка є дуже важливою для подальшого продовження у Лізі Чемпіонів. Біло-сині переграли свого суперника шляхом його помилок у матчі яких було, ой як не мало.

Про матч.

Перший тайм всеж був за "Динамо", і не дивлячись на те що "Порту" розпочав дуже активно матч та контролював м'яча більше ніж кияни, але підопічні Реброва створили набагато більше небезпечних моментів біля воріт Касільяса та вже на 35-й хвилині зуміли відкрити рахунок у матчі. Після того як Рибалка вбіг до карного майданчика Касільяса, він отримав підніжку від Імбули, а Арбітр довго не роздумуючись вказав на 11-метрову позначку. Виконувати удар пішов Андрій Ярмоленко, який холоднокровно переграв Касільяса і тим самим відкрив рахунок у матчі. Перший тайм так і завершився з рахунком 0:2 на користь киян.

У другому таймі "Динамо" розпочало ще активніше діяти в нападі та почалися створювати моменти біля воріт "Порту", але й португальці також не мало неприємностей створили біля воріт Шовковського, але все Слава Богу минулося для нас. Другий м'яч "Динамо" забило доволі цікаво, після проходу Гонсалеса до самих воріт Порту, парагваєць пробив з меж карної зони, і де Касільяс невдало відбив удар однією рукою, після чого м'яч влетів у ворота та перетворив рахунок у 0:2.

Коротше кажучи, Динамо отримало свої три очки та перервало непереможу серію "Порту" у цьому сезоні.

Матч: "Порту" - "Динамо" (Київ);

Турнір: Ліга Чемпіонів (груповий етап);

Рахунок матчу: 0:2;

Голи забивали: Ярмоленко'35 (пен.),  Гонсалес'64;

Місце проведення: Порту, стадіон "Драгау";

Арбітр матчу: Карлос Веласко Карбайо (ESP);

Склад "Порту":  Касільяс, Максі Перейра (Андре Андре'46), Маркано, Мартінс Інді, Лаюн, Рубен Невес, Данілу Перейра, Імбюля (Корона'67), Тельо, Абубакар, Браїмі (Освальдо'67);

Склад "Динамо": Шовковський, Сілва, Хачеріді, Драґовіч, Антунеш, Рибалка, Ярмоленко, Гармаш, Сидорчук (Буяльський'84), Ґонсалес (Беланда'78), Жуніор Мораєш (Теодорчик'86);