Tribuna/Футбол/Блоги/Спільний Футбол/«15-й тур Прем'єр-Ліга: Недільні матчі»

В неділю відбулися три поєдинки 15-го туру Прем’єр-ліги, де зустрілися «Металург» - «Олександрія», «Сталь» - «Карпати» та «Металіст» - «Зоря».

Автор — Denys Cherednychenko
22 ноября 2015, 23:26

Коротко про недільні матчі:

Перший поєдинок в неділю розпочався з матчу в Запоріжжі, де "Металург" приймав "Олександрію". Матч завершився напевно дуже передбачувано, "Олександрія" впевнено переграло запоріжців на їхньому полі та зуміло забити два голи. Ну коротше, "Металург" вкотре зазнає поразки у чемпіонаті та продовжує перебувати на дні турнірної таблиці з 3-а очками, а "Олександрія" впевнено закріпилась у середині турнірній таблиці з 16 балами.

Другий поєдинок неділі в нас розпочався о 17:00 у Дніпропетровську, де на стадіоні "Метеор" дніпродзержинська Сталь приймала львівські Карпати. Матч завершився з рівним рахунком де суперники забили по одному голу у ворота, але підопічні Мазяра мали шанс на останніх хвилинах матчу забити та перемогти, але Котляр не реалізував пенальті. Тому рахунок 1:1, який цілком заслуговуваний для такого матчу.

Третій і останній матч неділі та 15-го туру УПЛ нас чекав у Харкові де зустрілися "Металіст" та "Зоря". Матч закінчився з мінімальною перемогою "Зорі", хоч і "Металіст" продемонстрував не поганий оборонний футбол і навіть заслуговував на нічию, але доля була сьогодні на стороні луганчан. Також, матч не обійшовся і без вилучень, на 69-й хвилині Рудика покинув поле, а не задовго після нього й Каменюка на 72-й хвилині покинув поле. Ну коротше, "Зоря" зуміла наздогнати "Дніпро" у турнірній таблиці та тепер ділять із "Дніпром" 3-4 сходинки, а ось у "Металіста" все хуже, підопічні Севідова розмістилися над зоною вильоту зайнявши 10-е місце в турнірній таблиці УПЛ.

Матч: "Маталург" (Запоріжжя) - "Олександрія" (Олександрія);