Tribuna/Футбол/Блоги/Спільний Футбол/«Шлях до Франції» 9-й тур. Група С: «Македонія» - «Україна» (0:2)

«Шлях до Франції» 9-й тур. Група С: «Македонія» - «Україна» (0:2)

у п’ятницю ввечері збірна України на виїзді здолала свого суперника по групі С збірну Македонії з рахунком 0:2, та отримала важливі 3 очки.

Автор — Denys Cherednychenko
11 октября 2015, 14:06

Коротко про матч:

Перш ніж розповідати про матч, хочеться все ж привітати з перемогою яка на даний час є важливішою ніж сама гра. Ну а тепер приступимо...

Про склад. Складом якщо чесно Фоменко не здивував, майже ідентичні гравці які й грали проти збірної Словаччини грали й в матчі проти Македонії. Тому й особо нічого сказати про стартовий склад, але можна сказати про те що наступний матч проти Іспанії Михайлу Фоменку прийдеться ламати голову ким замінити Хачеріді та Сидорчука які в матчі з македонцями отримали жовті картки й пропускають наступний матч проти Іспанії.

Про матч. Гра у нашої збірної склалася не дуже впевнено як чекалося. Тільки у другому таймі гравці почали радувати українських вболівальників моментами та голами, а ось перший тайм майже нічого і не створили біля воріт свого суперника, тому за перший тайм і нічого згадувати. Хлопці наче й не те що й боялися, але були дуже обережні в грі з македонцями й намагалися грати максимально точно та без всяких вихвалянь, хоча й на це всі й очікували. У перерві в підопічних Фоменка явно пройшла профілактична бесіда з тренером, і хлопці на другий тайм почали грати впевненіше у нападі, і як не дивно в них почали з'являтися все більше моментів, а саме головне голи. Перший гол забив Євген "Цар" Селезньов, який забив м'яч з пенальті на 59-й хвилині. Другий м'яч довелося чекати вже на при кінці матчу десь на 87-й хвилині. Після заміни Селезньова на Кравця, той же Артем отримавши передачу в центрі поля пробігши до карного майданчика македонців, влучно поцілив прямо між ніг голкіпера Македонії й робить рахунок вже впевненіший, 2:0. Після другого голу збірна України тримала м'яч в себе і чекала на свисток арбітра про завершення матчу.

Коротше кажучи, гра так собі, але головне є результат у вигляді двох голів, і якщо така сама гра та результат буде і проти Іспанії, то напевно і ніхто проти не буде. Ну і, з перемогою тебе Україна!

Матч: Македонія - Україна;

Турнір: Відбірковий раунд до Євро-2016;

Рахунок матчу: 0:2;

Голи забивали: Селезньов`59 (пен.), Кравець`87;

Місце проведення: Скоп'є, стадіон "Філіп II Македонський";

Арбітр матчу: Овідіу Хацеган (ROU);

Орієнтований склад збірної Македонії: Пачовскі, Брдаровскі, Рістевскі, Шиков, Жута, Петровіч, Алімі, Ібраїмі, Хасані (Абдураїмі`22), Ашковскі (Нестеровскі`78), Ілійоскі (Івановскі`64);

Орієнтований склад збірної України: П’ятов, Артем Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук, Рибалка, Ярмоленко (Караваєв 86), Сидорчук, Ротань (Малиновський 90), Коноплянка, Селезньов (Кравець 74);