Tribuna/Футбол/Блоги/Спільний Футбол/«Шлях до Франції. 7-й тур. Група С. Україна - Білорусь»

«Шлях до Франції. 7-й тур. Група С. Україна - Білорусь»

Вчора у Львові, збірна України переграла збірну Білорусь в 7-му турі відбіркового етапу до Євро-2016. Матч видався цікавим не тільки на полі але й збоку підтримки вболівальників обох сторін.

Автор — Denys Cherednychenko
6 сентября 2015, 16:25

Коротко про матч Україна - Білорусь.Слава Україні та Жыве Беларусь!, - саме такі гасла та багато інших відомих гаслів лунали від вболівальників майже кожні 5 хвилин, що збоку українців, що збоку білорусів, яких до речі було присутньо на матчі дуже багато, близько тисячі. Атмосфера перед матчем була дуже і дуже приємна та привітна. Такого єдності двох різних народів напевно ще не бачив ніхто, тому за цім було спостерігати дуже цікаво. Так, тепер про матч. Збірна України розпочала гру куди краще та агресивніше ніж білоруси, які таке враження не знали що їм робити на полі. Часті помилки в обороні та великий простір для атак, білоруси дали українцям вже з перших хвилин матчу, чим і потім поплатилися. Вже на 7-й хвилині Артем Кравець відкриває рахунок в матчі на користь України, 1-0. Також, моменти були у Ротаня, Коноплянки та знову у Кравця але м'яч то летів мимо воріт, то вдало грав голкіпер білорусів. Після великого пресингу в бік воріт Білорусів, українці де що заспокоїлися та перевели гру з половини поля Білорусів до центра поля. Другий м'яч у ворота Горбунова прилетів на 30-й хвилині, після чудової розпасовки від Коноплянки, Шевчука, а потім заключним ударом Ярмоленко перевів м'яч у ворота білорусів, 2-0, і Україна вже удваює рахунок але не надовно. Гравець збірної Білорусь та сумісництвом гравець луганської "Зорі" Сіваков порушує правила в своєму карному майданчику на Кравцю, і арбітр показує на 11-й метровий. До м'яча підійшов Коноплянка, який перетворив рахунок вже на 3-0. Перший тайм закінчився з впевненою перевагою українців, тому рахунок задовольняв одних, а інших просто увів в шок.

На другий тайм збірна України вийшла грати вже на утримання рахунка, який її повністю задовольняв. Білоруси ж в свою чергу не здавалися, і навіть з таким рахунком намагалися зробити все можливе та не можливе, і це їм майже вдалося. На 61-й хвилині матчу Хачеріді фолить у своєму карному майданчику, і арбітр призначає пенальті у ворота П'ятова. Пенальті пішов пробивати Корніленко, і пробив дуже сильно та влучно, 3-1, і Білорусь скоротила відставання вже до двох голів. Після забитого голу у білорусів виникали іще на пів-моменти але захист України грав дуже впевнено, тому до ударів у білорусів майже не доходило. В цілому другий тайм пройшов куди спокійніше та рівніше, ніж перший, та й без особо гольових моментів. Також, з другого тайму запам'яталося зовсім не потрібне вилучення Гармаша на при кінці матчу, який отримав другу жовту картку та був вилучений з поля, і це означало, що він пропускає дуже важливий матч проти Словаччини. Другий тайм закінчився з незмінним рахунком, 3-1, і Україна їде у Жиліну з гарним настроєм, та з вірою у перемогу над збірною Словаччини!

Турнір: Відбірковий раунд до Євро-2016

Матч: Україна - Білорусь;

Рахунок: 3:1;

Голи забивали: Кравець'7, Ярмоленко'30, Коноплянка'40 (пен.); Корніленко'62 (пен.);

Місце проведення: Львів, стадіон "Арена Львів";

Арбітр матчу: Лиран Ліані (Ізраїль);

Склад збірної України: П’ятов, Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук, Ротань (к) (Рибалка 75), Степаненко, Ярмоленко (Гусєв 70), Гармаш, Коноплянка, Кравець (Гладкий 85);

Склад збірної Білорусії: Горбунов, Шитов, Філіпенко, Мартинович, Володько, Маєвський, Сіваков (Гордійчук 46), Стасевич, Глєб (Брессан 86), Калачов (Сігневич 72), Корніленко;

Вилучено: Гармаш'90+1;

Попередній поєдинок: (09.10.2014) Білорусь - Україна; (0:2);