Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Майстер-клас від чемпіона

Майстер-клас від чемпіона

У восьмому турі чемпіонату Києво-Святошинського району «Джуніорс» здолав лідера турніру - «Гостинний Двір».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
21 июня 2016, 11:00

На матч з «Гостинним Двором» підопічні Вадима Гордієнка налаштовувалися як на останній бій. Поразка в домашньому матчі від лідера турніру означала б вибуття шпитьківчан з боротьби за золоті медалі.

Зі стартовим свистком арбітра господарі поля пішли вперед і вже на перших хвилинах ледь не відкрили рахунок (не пощастило Штонденку). Проте і гості не відсижувалися в захисті й одразу відповіли ударом 13-го номера в стійку воріт. Ось так – на зустрічних курсах – непомітно промайнула година зустрічі. Обидві команди грали на перемогу і свої наміри підтверджували відповідними діями на полі. Підопічні Костянтина Сахарова зробили ставку на довгі передачі, розраховуючи на швидкісні дані своїх форвардів. Прудконогий Сергій Ткаченко, кращий бомбардир «Гостинного Двору» у цьому сезоні, декілька разів по флангу втікав від захисників. Однак до завершального удару справу не доводив, оскільки своїх партнерів добре страхували центральні оборонці «Джуніорс».

Команда Сергія Шута, в свою чергу, більше використовувала короткий пас та намагалася прорватися до воріт суперника через центр. Однак свій найкращий у дебюті зустрічі момент створила після флангової атаки. Завершального удару з центру штрафного майданчика завдавав якраз президент клубу, проте з вбивчої позиції він не влучив у ворота. Одразу після змарнованого моменту спрацювало найвідоміше футбольне правило: гравець «Гостинного Двору», поціливши у дев’ятку воріт, бездоганно виконав штрафний удар.

На радість чисельній армії вболівальників, які у недільний вечір зібралися на шпитьківському стадіоні, «Джуніорс» доволі швидко відігрався. Ростислав Сачок віддав довгу передачу на Штонденка, а Ілля, скориставшись неузгодженістю дій голкіпера та захисника, заволодів м’ячем та відправив його у порожні ворота.

Якщо у першому таймі було важко віддати перевагу одній з команд, то у другому підопічні Вадима Гордієнка повністю переграли суперника. Після перерви вишнівчани так і не знайшли шляху до воріт Копаліані, тоді як господарі поля добряче завантажили Мусієнка роботою. Голкіпер «Гостинного Двору» парирував дальній постріл Фабунмі, а також впорався з ударом Тієчка. Степан у цей вечір не забив, але допоміг це зробити партнерам. Саме він на 60-й хвилині увірвався до штрафного майданчика «Гостинного Двору» та змусив порушити на собі правила. В’ячеслав Сіренко відверто потягнув форварда за футболку, що не залишилось непомітним головним арбітром. Олексій Драчов впевнено вказав на 11-метрову відмітку, а Євген Колесник не менш впевнено виконав вирок представника футбольної Феміди.

Звісно, гості ще довго висловлювали арбітру своє обурення його рішенням. Вишнівчани пригадали, що у першому таймі Драчов не відреагував на падіння їх гравця у штрафному майданчику «Джуніорс», проте ніякого порушення правил у тому епізоді не було, що і пояснив Олексій.

Гра продовжилася, господарі поля не зменшили обертів і врешті-решт забили третій м’яч. Після подачі з кутового справжній шедевр створив Віталій Черновол. Форвард «Джуніорс», скориставшись скидкою Фабунмі, класним ударом в падінні через себе змусив капітулювати воротаря «Гостинного Двору».

Завдяки перемозі з рахунком 3:1 «Джуніорс» скоротив відставання від представника Вишневого до двох очок. Однак тепер у вищій лізі Києво-Святошинського району лідирує інша команда. Завдяки перемозі з рахунком 6:1 над «Колосом» (Чабани) на перше місце в турнірній таблиці піднявся ФК «Гореничі-1960», від якого шпитьківчани відстають на три пункти.

«Джуніорс» - «Гостинний Двір» 3:1

Голи: Штонденко 30, Колесник 60 пен, Черновол 67

«Джуніорс»: Копаліані, Полюхович, Самар, Чуприна, Сачок, Колесник, Маринчук, Фабунмі, Шут, Тієчко, Штонденко.

На заміну виходили: Черновол, Куба, Байдачний, Костяний.

Сегодня, 23:47Автор
Джорджина – головна зірка матчу між Португалією та Грузією. Постаралися фанати
Сегодня, 23:16Автор
Разом з Кріштіану в старті на Грузію вийшов гравець, який народився після того, як Роналду дебютував на Євро
Сегодня, 22:13Блог
5 футболістів збірної України які найбільше розчарували на Євро-2024
21
Сегодня, 20:23Блог
Вболівальники намагались зупинити де Брюйне усіма можливими способами у матчі проти України, навіть нелегальними
Сегодня, 17:11Блог
Марш українських вболівальників Штутгартом перед матчем проти Бельгії: зарядили «ЗСУ» та заспівали «Червону руту»
2
Сегодня, 16:57Автор
У Бельгии проблемы слева в обороне: в заявке на Евро всего один фулбек, но он не провел ни одной игры
Сегодня, 16:26Автор