«Джуніорс» здобув сьому поспіль перемогу у чемпіонаті Києва.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
18 декабря 2017, 11:45

У чемпіонаті Києва з футзалу «Джуніорс» здобув сьому поспіль перемогу. У центральному матчі дев’ятого туру підопічні Вадима Гордієнка з рахунком 1:0 переграли чемпіона 2016-го року - Skidka (Ірпінь).

Ірпінська команда краще розпочала зустріч та протягом першої половини матчу переважала суперника. У той час, коли голкіпер Skidka Віталій Денюжкін залишався практично без роботи, біля воріт «Джуніорс» неодноразово виникала небезпека. У декількох епізодах шпитьківчан від неприємностей врятував Юрій Балашев, в інших гравці Skidka не влучили у ворота. Окремо варто відзначити постріл Юрія Щериці, після якого м’яч поцілив у поперечину.

Після перерви футзалісти «Джуніорс» почали частіше навідуватися до володінь Віталія Денюжкіна. Зокрема, двічі воротам ірпінчан загрожував Денис Крошан, ще в одному епізоді небезпечного удару завдав Антон Бутко. А на 22-й хвилині шпитьківчани провели дуже просту комбінацію: Юрій Балашев руками закинув м’яч за спини захисникам на Арановського, а той спокійно з близької відстані переграв голкіпера.

У наступні хвилини Skidka доклала чимало зусиль, аби відігратися. А коли старання команди успіхом не увінчалися, ірпінчани почали активно залучати до атак голкіпера. «Джуніорс» в кінцівці зустрічі пережив декілька неприємних миттєвостей. Проте, захист команди на чолі з Балашевим в цілому відіграв майже безпомилково, що й дозволило втримати переможний результат.

Перемога над одним з конкурентів вивела «Джуніорс» на друге місце у турнірній таблиці. Попереду шпитьківчан залишається лише «Альтернатива», яка має на одне очко більше. До завершення першого кола «Джуніорс» залишилося зіграти з бронзовим призером минулого сезону – командою RED.

Skidka (Ірпінь) – «Джуніорс» (Шпитьки) 0:1

Гол: Арановський 22

«Джуніорс»: Балашев, Гордієнко, Глуцький, Крошан, Севериненко, Боярський, Бутко, Арановський