Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Вольова перемога у принциповому протистоянні

Вольова перемога у принциповому протистоянні

Центральний матч сьомого туру чемпіонату Києва з футзалу виправдав найсміливіші сподівання.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
4 декабря 2017, 13:50

Центральний матч сьомого туру чемпіонату Києва з футзалу виправдав найсміливіші сподівання. Претенденти на найвищі місця – «Атлетик» (Бровари) та «Джуніорс» (Шпитьки) продемонстрували цікаву та видовищну гру. Перемогла ж та команда, яка краще використала свої нагоди для взяття воріт.

Початок зустрічі залишився за броварчанами. Підопічні Тараса Шпички одразу увімкнули максимальні швидкості, то ж роботи у Юрія Балашева було чимало. Голкіпер «Джуніорс» декілька разів врятував команду, таким чином надихнувши своїх партнерів на контратакуючу гру. «Юніори» видали потужний відрізок матчу, протягом декількох хвилин завдавши серію артилерійських ударів по воротам суперника. З пострілами Антона Бутка, Дениса Крошана, Івана Глуцького та Андрій Торшина впорався воротар «Атлетика» Віталій Воронков, а після удару Апті Накаєва м’яч влучив у стійку воріт.

Далі ініціативою знову заволоділа команда Тараса Шпички – і Юрію Балашеву ще не раз довелося демонструвати свою реакцію та вміння читати гру. Воротар «Джуніорс» виграв всі дуелі та декілька разів вдало зіграв на виходах. Втім, на замку свої ворота все ж таки не втримав. За 40 секунд до завершення першого тайму Володимир Поночовний гарматний дальнім ударом поцілив у дев’ятку воріт.

Проте, на перерву команди пішли за нічийного рахунку, завдяки Арановському. Віктор на лівому фланзі перехитрив двох опікунів, виманив на себе голкіпера, після чого віддав на вільного Севериненка. Олександр у дотик спрямував м'яч над ногою Сергія Степаненка у порожні ворота. На цьому цікаві події першого тайму себе не вичерпали. На останній секунді Ярослав Кутовий після контакту з Антоном Бутко завалився на паркет у штрафному майданчику. Гравці «Атлетика» вимагали призначити пенальті, але арбітри зустрічі були іншої думки щодо епізоду. Порушення правил вони не розгледіли.

На початку другої половини зустрічі стався ще один суперечливий епізод. Іван Глуцький жорстко поставив ногу та відібрав м'яч у противника (за думкою броварчан, не без порушення правил), а далі вдало на добиванні зіграв Андрій Торшин. А вже за хвилину капітан «Джуніорс» оформив дубль. Цього разу Андрій увінчав результатним ударом старання Апті Накаєва, який видав відмінний прохід по лівому флангу.

Протягом наступних хвилин гра стала нервовою. Надмірні емоції вирували як на ігровому паркеті, так і за його межами. Бригада арбітрів вислухала в свій адрес чимало нарікань зі сторони представників «Атлетика», що у підсумку призвело до вилучення головного тренера команди. Гравці «Джуніорс», в свою чергу, зберігали спокій, за що були винагороджені на 30-й хвилині. Арановський відібрав м’яч у центрі поля, Накаєв розігнав атаку передачею на Крошана, а той вивів на порожні ворота Віктора.

Незважаючи на всю складність ситуації, «Атлетик» не здався. Підопічні Тараса Шпички намагалися скоротити відставання у рахунку, а наприкінці зустрічі спробували створити щось на кшталт фінального штурму. Проте, надскладних завдань перед Юрієм Балашевим броварчани не поставили.

Перемога з рахунком 4:1 дозволила «Джуніорс» піднятися на другу сходинку у турнірній таблиці. У своєму активі шпитьківчани мають дванадцять очок. Попереду лише «Альтернатива» (Київ), у якої на один заліковий пункт більше.

«Атлетик» (Бровари) – «Джуніорс» (Шпитьки) 1:4

Голи: Поночовний 18 – Севериненко 18, Торшин 20, 21, Арановський 30

«Джуніорс»: Балашев, Торшин, Глуцький, Крошан, Накаєв, Арановський, Севериненко, Назаренко, Бутко