Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/За три секунди до поразки

Рекордна безпрограшна серія «Джуніорс» у IFL знаходилася на волосині.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
13 ноября 2017, 11:19

Рекордна безпрограшна серія «Джуніорс» у IFL знаходилася на волосині. За три секунди до фінальної сирени шпитьківчани поступалися гостомельській «Зорі» з рахунком 4:5. Проте, свого останнього шансу в матчі не змарнували.

«Зоря» з перших хвилин нав’язала боротьбу супернику. Команда Олександра Венгера створила декілька нагод для взяття воріт «Джуніорс», але її гравці у найвідповідальніший момент хибили. Натомість шпитьківчани відмінно використали свої можливості, і ще до середини першого тайму повели з рахунком 3:0. Зокрема, дублем вистрілив Віталій Черновол. Особливо видовищним видався другий м’яч нападника. Після вкидання Глушковського Віталій класно прийняв м’яч на груди, а потім спокійно переграв голкіпера. «Зоря» на 10-й хвилині один гол відіграла, але дуже скоро пропустила четвертий м’яч. Його автором став Сергій Шут, який замкнув простріл Олександра Боярського.

Ближче до перерви футболісти «Джуніорс» дозволили собі дещо розслабитися. І цього разу «Зоря» помилки в обороні не пробачила. Спочатку Євген Ільченко, а згодом Дмитро Коньков скоротили відставання до мінімуму. А вже у другому таймі зусиллями Дениса Махова підопічні Олександра Венгера не просто відігралися, але й вперше у матчі вийшли вперед. На 29-й хвилині лідер «Зорі» відзначився пострілом з восьми метрів, а в кінцівці матчу покарав «Джуніорс» за необачну втрату м’яча,  поціливши у порожні ворота ударом зі своєї половини поля. У цей момент шпитьківчани, прагнучи вирвати перемогу, вже розігрували п’ятого польового гравця. Причому було помітно, що подібна схема гри, м’яко кажучи, не налагоджена. Пізніше футболісти «Зорі» мали ще дві чи три нагоди для того, аби вразити порожні ворота. Проте, забракло влучності та холоднокровності.

Кульмінація настала за мить до  завершення матчу. Після відчайдушного прострілу Андрія Семикіна м’яч влучив у руку захиснику, за що арбітр призначив пенальті. 6-метровий штрафний удар бездоганно виконав Андрій Байдачний. Таким чином, «Джуніорс» продовжив свою безпрограшну серію у IFL до 28 матчів.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Зоря» (Гостомель) 5:5

Голи: Черновол 5, 8, Байдачний 7, 40 пен, Шут 13 – Махов 10, 29, 37, Ільченко 15, Коньков 18

«Джуніорс»: Глушковський, Куба, Гордієнко, Черновол, Боярський, Шут, Семикін, Байдачний