ФК «Джуніорс» здобув у чемпіонаті області 14-ту перемогу поспіль.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
11 сентября 2016, 02:56

Не хочеться забігати наперед, щоб не наврочити. Але схоже, що доля золотих медалей у чемпіонаті Київської області вже вирішена. Важко уявити, за рахунок чого представник Баришівського району – «Патріот» - зможе відіграти 12 очок відставання у «Джуніорс». Особливо враховуючи той факт, що попереду на підопічних Вадима Гордієнка очікують матчі з командами, які посідають у турнірній таблиці останні місця («Вишневе», «Моноліт», «Бородянка», «Рубін», РВУФК, «Зоря»).

Збільшити відрив від головного переслідувача шпитьківчанам дозволила осічка «Патріота» (колектив Євгена Щербини несподівано втратив очки в Обухові – 2:2) та власна перемога над резервістами столичної «Оболоні».

У матчі з «пивоварами» тренерський штаб «Джуніорс» надав відпочинок декільком гравцям основи. Зокрема на лавці для запасних поєдинок почали Євген Чуприна та Андрій Байдачний, а у старті, здається вперше в цьому сезоні (мова саме про чемпіонат області), знайшлося місце для граючого президента клубу Сергія Шута.

Матч складався для «Джуніорс» непросто. Юні «пивовари» переважали шпитьківчан у швидкості і декілька разів були близькі, аби вийти вперед. Однак пробити Георгія Копаліані у цей день їм не судилося. Воротар «Джуніорс» здійснив декілька чудових сейвів та залишив поле без пропущених м’ячів, чого не скажеш про його колегу по амплуа. Ще у першому таймі його засмутив Віталій Черновол (перший гол форварда у чемпіонаті області), який реалізував вихід віч-на-віч з воротарем (класну розрізаючу передачу віддав Вадим Костяний). А вже після перерви відзначився Олександр Левенець, який головою переправив м’яч у ворота після навісу Антона Бутка. Цікаво, що обидва футболісти, які відзначилися голом, вийшли на заміну.

Футболісти «Джуніорс» могли довести справу і до розгрому, однак на останніх хвилинах зустрічі не реалізували парочку чудових нагод. Втім, і двох забитих м’ячів виявилося достатньо для перемоги, яка стала для шпитьківчан вже 14 поспіль у чемпіонаті області.

«Оболонь-Бровар-2» (Київ) – «Джуніорс» (Шпитьки) 0:2

Голи: Черновол 37, Левенець 61

«Джуніорс»: Копаліані, Куба, Колесник, Самар, Бутко, Верхов, Ремезовський, Мельник, Шут, Скороход, Костяний. На заміну виходили: Черновол, Байдачний, Левенець,  Торшин, Чуприна.