Тренер збірної Північної Македонії з баскетболу: «Україна покарала нас за те, що ми грали менш енергійно»

5 июля 2022, 14:01

Головний тренер збірної Північної Македонії Драган Баїч прокоментував поразку від України (68:73) у матчі відбору на ЧС-2023 з баскетболу.

«Вітаю Україну з перемогою і хочу подякувати глядачам, які прийшли повболівати за нас. У першій чверті ми пропустили дуже багато очок – 35. У них був кидковий настрій, а ми надто м’яко та повільно увійшли до гри.

Ми були обмежені на певних позиціях і змушені були шукати альтернативні рішення. Вони мають досвідчених гравців, які зуміли покарати нас за те, що ми грали менш енергійно.

Ми повернулися в гру у другій чверті та скоротили відставання до мінус десяти. У другій половині ми вийшли на майданчик більш впевненими і зуміли проявити характер.

Пара пропущених кидків відкинула нас назад, ми втратили концентрацію. Але і у нас було кілька важливих атак. Я дав можливість молодим гравцям взяти на себе відповідальність, щоб подивитися, як вони діятимуть в ті хвилини, коли вирішується результат гри.

Зрештою, я маю бути задоволений цією грою, особливо з урахуванням того, що ми приїхали з Іспанії та провели лише одне тренування.

В жодній зустрічі ми не грали без втрат і не змогли повною мірою продемонструвати свою силу. Я пишаюся цією групою хлопців і тим, що я мав можливість їх «, – сказав Баїч.