Док Ріверс: «Не жалкую, що залишив Ембііда на майданчику»

1 мая 2022, 11:01
1

Головний тренер «Філадельфії» Док Ріверс пояснив, чому центровий команди Джоел Ембіід знаходився на майданчику наприкінці шостого матчу серії плей-оф проти «Торонто» (132:97, 4-2).

«Основні гравці суперника також були на майданчику. Це були останні п’ять хвилин матчу, але ми зробили ривок до +29 лише за хвилину до цього. Джоел виконав той кидок, потім зобразив «літак». Якщо ви дивилися матч, то бачили, що я попросив тайм-аут одразу після цього.

Не жалкую про те, що він був у грі на той момент. Ви можете зробити з цього трагедію, якщо хочете, але подивіться будь-яку команду в будь-якому матчі. Основні гравці йдуть із майданчика за три-чотири хвилини до кінця», – заявив Ріверс.

Ембіід отримав травму внаслідок зіткнення з Паскалем Сіакамом за 3 хвилини та 58 секунд до завершення зустрічі, коли «Сіксерс» вели 29 очок. Як з’ясувалося пізніше, центровий вибув на невизначений рядок через перелом очниці та струс мозку.