Відео

Божевільний штрафний зі швидкістю 119 км на годину, який ледь не порвав сітку воріт. Так бив рідний брат колишнього динамівця Раффаела

Гравцям у стінці пощастило встигнути ухилитись.

Блог — Ретро
7 июля, 13:19
1

4 жовтня 2013 року «Ганновер» зіграв у нічию із «Гертою» 1:1 в матчі 8 туру Бундесліги. Одне очко берлінці змогли заробити виключно завдяки бразильському півзахиснику Ронні.

Гравець з'явився на заміну на 80-й хвилині, а вже хвилину потому виконав неймовірної сили удар зі штрафного та зрівняв рахунок у матчі.

М'яч летів зі швидкістю 119 км/год. В Рона-Роберта Цилера не було навіть натяку на шанс щось із цим зробити.

Ронні є рідним молодшим братом Раффаела, якого мають пам'ятати вболівальники київського «Динамо».