«Прем'єр-ліга: 15-й тур» (Анонс)
Вже завтра, на стадіони та на екрани телевізорів повертаються матчі Прем’єр-ліги, які розпочнуться в п’ятницю з матчу «Олімпік» - «Динамо», і закінчиться в неділю матчем, «Металіст» - «Зоря». Тому, чекаємо з нетерпінням на черговий тур, та підтримуємо свої рідні клуби в боротьбі за чемпіонство!
Ну що, ось і закінчилися кваліфікаційні матчі до ЄВРО-2016, де наша збірна зуміла пройти раніше нездоланний раунд плей-офф та пробитися до фінальної частини Євро, з чим і відаємо її! Та бажаємо успіху їй в наступному році на полях Франції!
Але завтра нас чекає черговий тур УПЛ, де ми побачимо цікаві матчі та цікаві протистояння. Матчі 14-го туру відбудуться в п'ятницю, суботу та неділю.
В п'ятницю нас чекає матч "Олімпік" - "Динамо" який відбудеться вже звично в Києві, але тепер на стадіоні "Динамо" ім.Лобановського.
В суботу на нас чекає три протистояння, де зустрінуться одеський "Чорноморець" проти дніпропетровського "Дніпра", полтавська "Ворскла" прийме ужгородську "Говерлу", а закінчить суботній вечір матч донецького "Шахтаря" проти луцької "Волині".
В неділю на нас чекає три матчі, де запорізський "Металург" прийме в гості "Олександрію", до Дніпропетровська завітають львівські "Карпати", де зустрінуться з дніпродзержинською "Сталю", ну а на кінець недільного вечора останній матч 15-го туру відбудеться в Харькові, де місцевий "Маталіст" прийме на своєму полі луганську "Зорю".
Ну, а ось розширенний список матчів які відбудуться в цю п'ятниці, суботу та неділю:
Матч п'ятниці (20.11)
Матч: "Олімпік" (Донецьк) - "Динамо" (Київ);
Час проведення: 19:00;
Арбітр матчу: Труханов Костянтин;
Місце проведення: Київ, стадіон "Динамо" ім. В. Лобановського;
Трансляція матчу: "Футбол 1";
Суботні матчі (21.11)
Матч: "Чорноморець" (Одеса) - "Дніпро" (Дніпропетровськ);
Час проведення: 14:00;
Арбітр матчу: Кутаков Дмитро;
Місце проведення: Одеса, стадіон "Чорноморець";
Трансляція матчу: "2+2";
Матч: "Ворскла" (Полтава) - "Говерла" (Ужгород);
Час проведення: 14:00;
Арбітр матчу: Лисенчук Сергій;
Місце проведення: Полтава, стадіон "Ворскла" ім. О. Бутовського;
Трансляція матчу: "Футбол 2";
Матч: "Шахтар" (Донецьк) - "Волинь" (Луцьк);
Час проведення: 17:00;
Арбітр матчу: Козик Ярослав;
Місце проведення: Запоріжжя, стадіон Славутич-Арена";
Трансляція матчу: "Футбол 2";
Недільні матчі (22.11)
Матч: "Маталург" (Запоріжжя) - "Олександрія" (Олександрія);
Час проведення: 14:00;
Арбітр матчу: Грисьо Юрій;
Місце проведення: Запоріжжя, стадіон Славутич-Арена";
Трансляція матчу: "2+2";
Матч: Сталь" (Дніпродзержинськ) - "Карпати" (Львів);
Час проведення: 17:00;
Арбітр матчу: Арановський Євген;
Місце проведення: Дніпропетровськ, стадіон "Метеор";
Трансляція матчу: "Футбол 1";
Матч: "Металіст" (Харків) - "Зоря" (Луганськ);
Час проведення: 19:30;
Арбітр матчу: Бойко Сергій;
Місце проведення: Харків, стадіон ОСК "Металіст";
Трансляція матчу: "Футбол 1";
Турнірна таблиця перед 15-м туром УПЛ: