Всі новини

Гравець збірної України з гандболу Денисов: «З такою грою, як з Румунією можна виходити на Євро, але якщо не будемо вкладати серце, нічого цього не буде»

1 травня 2023, 12:35

Лівий крайній збірної України з гандболу Захар Денисов прокоментував перемогу над Румунією (31:26), яка все одно залишила команду на останньому місці в групі відбору Євро-2024.

«Ця збірна багато може, але ми не дуже і не завжди віримо у себе. Такі матчі дають нам можливість відчути, що ми набагато краще ніж іноді буваємо. Наприклад, у матчі проти Фарерських островів, де було дуже соромно всьому колективу. Хочу від усієї команди попросити пробачення за той матч: це була не та гра, якої очікували уболівальники та ми самі від себе.

З одного боку я розумію, що збірна має робити великі зміни і, можливо, для мене це була остання гра в національній команді. Я десять років грав за збірну, не знаю що буде далі.

Я дякую хлопцям, сьогодні була гарна гра, хороші емоції. Головне, про що ми завжди говоримо, - грати всі 60 хвилин. І сьогодні ми дійсно віддавалися на майданчику всі 60 хвилин.

Була колосальна підтримка у залі. Це дивовижно.

Нам вже багато років бракує ігрової дисципліни. За майданчиком (гравці збірної України) золоті люди, але у грі ми робимо багато помилок, на яких отримуємо швидкі голи. Втім сьогодні ми відіграли дисципліновано.

Ми знаємо, що у нас є проблеми у захисті. Сьогодні також було не ідеально, але за рахунок того, що ми були дисциплінованими і була набагато краща реалізація, ми зуміли перемогти.

З такою грою можна виходити на чемпіонат Європи, але якщо ми не будемо вкладати серце, нічого цього не буде», - сказав Денисов.