Карьера: Штутгарт (Аренда, 23.08.2023) Санкт-ГалленПодробнее
Голы за всю карьеру: 3Подробнее
Матчи за всю карьеру: 196Подробнее

Написано Себастьяном Венделом, Лукасом Вердером, Штефаном Крайсом, Карло Фреццою, Тімом Гіллеміном та Крістіаном Фінкбайнером для Blick.

Останні кілька місяців для Стергіу були неймовірними. Після важкого початку сезону в «Штутгарті», коли він зіграв лише 39 хвилин, після різдвяної перерви Леонідас знайшов свою гру. «Мені довелося адаптуватися, набратися терпіння і пробиватися у склад», - зізнався він. У лютому він вперше вийшов у старті проти «Фрайбурга», а до кінця сезону став постійним гравцем основного складу. Кульмінацією стала перемога над «Баварією» (3:1), в якій Стергіу забив свій перший гол у Бундеслізі - у ворота Мануеля Нойєра. Нагорода для гравця зі сходу Швейцарії? Нова чотирирічна угода та місце на Євро. «Харчування має для мене велике значення, – каже Леонідас Стергіу. – Я прочитав кілька книг про це, і мене ця тема дуже цікавить». Двоє його дядьків керують рестораном Gault&Millau в Ліхтенштайзі, і його батько також працював у сфері громадського харчування. Щоранку він приймає холодний душ, а ввечері, перед сном, одягає спеціальні окуляри, які фільтрують синє світло, щоб краще спати.