Tribuna/Футбол/Блоги/45 000 глядачів на трибунах, молодий Девіч, Клейтон та Тайсон. Як «Металіст» вирвав перемогу у «Шахтаря» на «Донбас Арен

Автор — fan1674761907388342991
16 березня 2023, 16:33
1

У Донецьку гірників перемогти вдавалося лише одиницям.

23 жовтня 2011 року у рамках 14-го туру УПЛ відбувся чудовий матч «Металіста» та «Шахтаря». Це протистояння було надзвичайно важливим для обох команд — гірники мали шанс обійти «Динамо» у турнірній таблиці, а харків'яни хотіли здобути собі місце у зоні Ліги чемпіонів. А коли це робити, якщо не в очному протистоянні із чинним чемпіоном країни.

Наприкінці 1-го тайму арбітр додав 2 хвилини до основного часу. Тайм мав вже завершитися, але Соса запустив по флангу швидкого Тайсона, бразилець навісив на ближню штангу, а Вільягра, головою відправив м'яч у ближню дев'ятку.

Другий гол «Металіста» не змусив довго чекати – аж надто відчутною була перевага підопічних Мирона Маркевича на початку другого тайму. Торсільєрі у боротьбі з Ракицьким замкнув навіс Шав'єра. Вся «Донбас Арена» в щоці.

Але «Шахтар» влаштував гостям наприкінці матчу справжнє пекло. Усе почалося з гола Генріха Мхітаряна, вірменин, завершив чудову атаку влучним ударом. Усі трибуни були в ейфорії. До слова про трибуни, 45 тисяч уболівальників, які прийшли на стадіон, чудово протягом матчу скандували назву улюбленої команди.

Цікавим фактом є те, що це була лише третя поразка «Шахтаря» на «Донбас Арені». До цього зупинити гірників на домашньому стадіоні вдавалося лише «Барселоні» (1:0) та «Оболоні» (1:0).