Всі новини

Роман Зозуля: «Дуже хотів забити «Райо Вальєкано» і на емоціях щось показати вболівальникам»

17 липня 2022, 23:59
1

Форвард «Фуенлабради» Роман Зозуля розповів про матч, коли він грав за «Альбасете» проти «Райо Вальєкано». Гра була зупинена після першого тайму через те, що фанати «Райо» ображали українця, називаючи його нацистом.

«Я грав за «Альбасете» проти «Райо Вальєкано» і знав, як це важко. Не персонально мені, а саме команді. Пригадуєте, у нас була гра проти «Райо», коли суддя скасував другий тайм через те, що ультрас кричали. За два дні до цього я сказав хлопцям, що не поїду грати: «Їдьте без мене, ви самі впораєтесь і переможете». Ми тоді були у хорошій формі. Прийшов капітан і команда, поговорили зі мною, сказали, щоб я їхав і вони підтримають мене.

Після першого тайму хлопці заходять у роздягальню і кажуть: «Все, ми не вийдемо. Ми не можемо так грати. Як ти це терпиш?» Я кажу: «Хлопці, я ж казав, що буде важко. Але ще тільки 45 хвилин. Ми виграємо 1:0 - пішли догравати другий тайм. Вони ж на мене кричать, а не на вас». На другий тайм ми не вийшли.

Я б спокійно витримав і другий тайм, і ще один матч. Хай кричать. Мені, навпаки, дуже хотілось забити і щось на емоціях їм показати. Мабуть, був би ще більший скандал. Хлопці ще казали, щоб я нічого не показував. Ми приїхали догравати, коли вже розпочався коронавірус, і зіграли 1:1 - вони нам забили гол», - сказав Зозуля Tribuna.com.