Всі новини

Довбик проти «Кадіса»: забив гол, віддав 1 ключову передачу, 6 точних пасів, 7,4 від Sofascore

21 квітня, 00:07
3

Український форвард «Жирони» Артем Довбик зіграв 86 хвилин проти «Кадіса» (4:1) в домашньому матчі 32-го турі Ла Ліги.

На 71-й хвилині він зробив рахунок 3:0 (ВІДЕО). Отримав від Sofascore 7,4 бала – середня в команді становить 7,2.

Довбик віддав 1 ключову передачу, 6 точних пасів (67%), виграв 2 з 3 єдиноборств, завдав 2 ударів по воротах, 1 у площину, 1 вдале обведення, 7 раз втрачав м’яч.

Артем цього сезону забив 18 голів та зробив 7 асистів у 33 матчах за «Жирону» – має 25 очок за системою гол+пас. Статистика 26-річного форварда тут.

Довбик лідирує в гонці бомбардирів Ла Ліги, випереджаючи Джуда Беллінґема та Анте Будимира на 2 м’ячі.

Віктор Циганков пропустив гру через травму.