Всі новини

Ненад Лалатович: «Нелегко грати після подорожі до Праги з України»

24 серпня, 22:39
9

Головний тренер «Зорі» Ненад Лалатович прокоментував поразку від «Славії» (0:2) у першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги Європи, слова коуча з Праги передає кореспондент Tribuna.com Тимур Коваль.

«Вітаємо всіх українців з Днем Незалежності України.

Заслужена перемога «Славії». В першому таймі у «Славії» було декілька дуже хороших моментів, наш голкіпер сьогодні був найкращим на полі.

З Русіним, Бутком та Данченком наша команда мала б кращий вигляд. Наші гравці сьогодні грали на максимумі. Нелегко грати після подорожі до Праги з України. Два дні ми провели в автобусі та літаку.

Планом на сьогоднішній матч було грати за схемою 5-4-1, шукати контратаки та створювати проблеми «Славії».

У першому таймі у нас не було моментів, але у другому вони з’явилися.

Коли «Славія» провела заміни та вийшов високий нападник, ми говорили футболістам, що їм потрібно грати з ним ближче.

«Славія» продемонструвала свою міць у кінцівці матчу, вони грали до кінця та забили гол в компенсований до другого тайму час. Тепер у них хороший результат перед матчем-відповіддю.

«Славія» забила свої голи після наших помилок, це не були стовідсоткові моменти.

Рухаємося далі. «Зоря» у порівнянні з минулим сезоном - це інша команда. Змінилося багато гравців, ми будуємо нову команду. Повертаємося в Україну, де нас чекає дуже важливий матч з «Минаєм», та працюємо далі.

Сьогодні на стадіоні була дуже хороша атмосфера. Бажаємо «Славії» стати чемпіоном Чехії», - сказав Лалатович.