Video

Віда голом на 90+10 вибив «Динамо» Загреб з Ліги чемпіонів

20 серпня, 12:02
3

Центральний захисник грецького АЕКа Домагой Віда забив переможний гол у ворота свого колишнього клубу - «Динамо» Загреб.

Станом на початок компенсованого арбітром часу (5 хвилин) «Динамо» вело в рахунку 2:0, чого було достатньо для виходу в наступний раунд кваліфікації Ліги чемпіонів.

Втім, на 90+2 хвилині нападник АЕКа Серхіо Араухо перевів гру в овертайми, а ще за кілька хвилин суддя призначив пенальті у ворота хорватської команди. Домінік Ливакович парирував удар, але Домагой Віда був першим на добиванні й головою відправив м’яч у пусті ворота.

Таким чином 34-річний хорват вибив з кваліфікації ЛЧ «Динамо» Загреб, за яке виступав у період з 2011 по 2012 рік. Гол у ворота колишньої команди Віда не святкував.

Український захисник «Динамо» Загреб Богдан Михайліченко провів на полі весь матч..