Всі новини

Рой Кін: «Манчестер Юнайтед - це новий «Тоттенгем»

20 серпня, 10:11
3

Колишній півзахисник «Манчестер Юнайтед» Рой Кін розкритикував «червоних дияволів» за поразку від «Тоттенгема» (0:2) в другому турі чемпіонату Англії.

«Манчестер Юнайтед» - це новий «Тоттенгем». Відчай, повний відчай. Найбільш образливо, коли команда не може грати на виїзді.

«Тоттенгем» - хороша команда. «Шпори» люблять, коли грають перед своїми вболівальниками, вони відчувають підтримку та енергію.

Другий тайм у виконанні «Манчестер Юнайтед» був слабким. На полі не було лідера, пропустили два погані голи. А «шпори» були прекрасні, вони заслужили на цю перемогу.

Проти «МЮ» легко грати. Перед матчем я казав, що «МЮ» погано зіграв у матчі з «Вулвергемптоном», але здобув результат і сьогодні буде краще. Це не так.

«МЮ» був у порядку протягом перших 30 хвилин, але гра триває понад 90. Ви не можете домінувати весь час, але маєте показати віру, бажання та боротьбу», - сказав Кін.

Вчора «червоні» програли «Тоттенгему» вперше з жовтня 2020 року.