Всі новини

Ненад Лалатович: «Зоря» забила швидкий гол, як і планувала, але у другому таймі ми дали «Ворсклі» повернутись в гру»

13 серпня, 17:54
1

Головний тренер «Зорі» Ненад Лалатович прокоментував перемогу над «Ворсклою» (2:1) у 3-му турі УПЛ.

«Звичайно, ми трохи змінили тактику на цей матч, бо у першому та другому турі ми зіграли погано. Забили швидкий гол, як планували, і мали багато гарних моментів, які треба було використати і забити 2-3 голи у першому таймі, і був би кінець матчу у першому таймі.

У другому таймі ми дали можливість «Ворсклі» повернутись у гру і забити гол. Сьогодні у наших гравців було дуже багато бажання вирвати перемогу, і ми зробили це на стандарті - Джордан забив. Впевнені, що у кожному матчі будемо додавати і грати краще.

Напевно, я перший тренер, який проводив збори з 15 гравцями. Підготувати команду в таких умовах дуже важко. В кожному матчі будемо додавати. Наша фізика стане кращою. У матчі з «Рухом» ми могли не програвати, а от «Кривбасу» ми заслужено програли.

Сьогодні ми заслужено перемогли. Дякуємо нашим гравцям за гарну гру. Дуже багато боротьби було. Ця перемога для наших вболівальників, для України та українського народу. Бажаю всім українцям бути сильними та витримати цю війну. Співчуваємо українському народу», - сказав Лалатович в ефірі MEGOGO.