Всі новини

Вінченцо Італьяно: «Базель» ніколи не здається. Навіть якщо ви забиваєте їм три або чотири м’ячі, вони завжди вірять, що можуть відігратися»

12 травня 2023, 09:42

Головний тренер «Фіорентини» Вінченцо Італьяно прокоментував поразку від «Базеля» (1:2) в першому матчі 1/2 фіналу Ліги конференцій.

«Ця поразка розлютила мене, тому що в матчі-відповіді буде нелегко розкрити їх глибоку оборону, особливо тепер, коли вони мають перевагу в рахунку.

«Базель» ніколи не здається. Навіть якщо ви забиваєте їм три або чотири м’ячі, вони завжди вірять, що можуть відігратися, і ми бачили, як вони робили це раніше в Лізі конференцій цього сезону.

Нам потрібна «Фіорентина», яка піде вперед і розкриє їхню глибоку оборону. Ми повинні бути більш ефективними біля чужих воріт. Сьогодні, після нашого першого голу ми мали кілька моментів, але не використали їх.

Я завжди кажу, що в єврокубках нічого не закінчується до фінального свистка. «Базель» виграв перший матч, але ми можемо переломити ситуацію в другому.

Вони зрівняли рахунок за рахунок швидкого виходу з оборони та прориву до наших воріт. Загалом, ми грали добре, але «Базель» скористався двома відволікаючими моментами. Ми повинні зламати їх і бути більш уважними, щоб зупинити їхні контратаки», - сказав Італьяно.

Після першого тайму «Фіорентина» вела в рахунку завдяки голу Артура Кабрала, який вчора вийшов на одноосібне перше місце в бомбардирській гонці Ліги конференцій.

Втім, у другій половину другого тайму «Базель» забив два м’ячі й тепер має мінімальну перевагу перед матчем-відповіддю, який відбудеться наступного четверга, 18 травня.