Всі новини

Центрбек «Бенфіки» Антоніу Сілва став п’ятим в історії підлітком, який провів 10 матчів у одному сезоні ЛЧ

20 квітня 2023, 00:31
5

«Бенфіка» на виїзді зіграла внічию з «Інтером» (3:3) в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Центральний захисник португальської команди Антоніу Сілва вийшов на гру в стартовому складі у віці 19 років і 172 днів. Таким чином, він став п’ятим в історії підлітком, якому вдалося зіграти десять матчів у Лізі чемпіонів протягом однієї кампанії.

До португальця це досягнення також підкорювалося Кларенсу Зеєдорфу, Томашу Росіцкі, Сеску Фабрегасу та Маттейсу де Лігту.

Антоніу Сілва відіграв проти «Інтера» весь матч. На 86-й хвилині він відзначився голом після подачі зі штрафного, однак це не допомогло «Бенфіці» уникнути вильоту з Ліги чемпіонів.