Всі новини
Video

«Генгам» переміг «Мец» у матчі з 9 голами та 3 вилученнями, поступаючись 1:3 до 16-ї хвилини

13 вересня 2022, 10:06
2

«Генгам» переміг «Мец» у матчі 8-го туру Ліги 2 - 6:3.

До 16-ї хвилини бретонський клуб поступався 1:3, проте на 31-й - Кікі Куяте отримав пряму червону, а на 45+3-й за рахунку 3:2 було вилучено воротаря «Меца» Александр Укіджа - у стрибку за м'ячем він вдарив ногою у груди нападника «Генгама» та заробив пенальті у ворота своєї команди. Рахунок став 3:3.

У другому таймі за грубий підкат з високопіднятою ногою було видалено 3-го футболіста «Меца» Жана Жака Данлі, команда догравала зустріч увісьмох.

«Генгам» забив ще тричі, перемігши із загальним рахунком 6:3.

Ліга 2

8-й тур

Мец - Генгам - 3:6

Голи: 1:0 - 2 автогол Мансо, 1:1 - 8 Ліволан, 2:1 - 10 Джаллоу, 3:1 - 16 Джаллоу, 3:2 - 45+1 Кемпер, 3:3 - 45+7 Курте, 3:4 - 69 Луїсер, 3:5 - 85 Чимбембе, 3:6 - 88 Ліволан

На 31-й хвилині вилучення отримав Кікі Куяте («Мец»)

На 45+3-й хвилині вилучення отримав Александр Укіджа («Мец»)