Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Вийшов на 101-й хвилині та зрівняв рахунок. Вогняна розв'язка в матчі між Південною Кореєю та Малайзією

Кубок Азії вміє дивувати.

25 січня, 16:42

Збірна Південної Кореї та Малайзії влаштували справжній фестиваль голів та здивували результативною нічиєю в матчі групового етапу Кубка Азії (3:3).

Вогняною й стала розв'язка поєдинку. За рахунку 3:2 на користь корейців, на 11-й доданій хвилині у складі малайзійців з'явився 26-річний півзахисник Ромель Моралес.

Та вже через 4 хвилини перебування на полі він зміг відзначитись.

До речі, цей матч став історичним для збірної Малайзії. Востаннє вони здобували очки у Кубку Азії ще в 1980 році.

Індонезійці набрали 3 очки у групі D. У таблиці команд якій стали третіми, вони посіли 4-те з 6 місць, що дозволило їм вийти у плей-оф.

Команда вийшла у плей-оф турніру вперше в своїй історії. У 1/8 фіналу Індонезія зіграє з Австралією.