Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Головний рятівник «Вест Гема» та збірної Чехії. Томаш Соучек вже три матчі поспіль забивав на останніх хвилинах
Відео

Зібрали голи.

1 грудня, 11:16

Минулий місяць став максимально продуктивним для півзахисника «Вест Гема» та збірної Чехії Томаша Соучека.

Останніх п'ять матчів він відзначався голами, в чотирьох з них на останніх хвилинах.

«Вест Гем» – «Ноттінгем»: нічия, 88-а хвилина матчу, гравець виводить свою команду вперед.

Гол Польщі на 49-й хвилині матчу також заслуговує особливої уваги.

Матч завершився з рахунком 1:1.

Наступним суперником Томаша була збірна Молдови. Глобально він вже нічого не вирішував, але цікаво, що чех знову забив на останніх хвилинах.

Повернувшись з розташування збірної, гравець знову зміг відзначитись. 13 раунд АПЛ матч з «Бернлі», нічия, 91-а хвилина зустрічі, навіс в штрафну, і він знову виводить команду вперед.

Вчора він знову врятував «Вест Гем» в матчі Ліги Європи проти «Бачка-Топола». Рахунок 0:0, 89-а хвилина матчу, і супергерой «молотів» знову у грі.

Якщо вам потрібно виграти матч – ви знаєте, кому набрати.