Tribuna/Теніс/Блоги/Свитолина-Онлайн/«Те, що Еліна зробила – це неймовірно». Тотальна повага, щира подяка та рукостискання Світоліної та Вондроушової

Дуже теплі світлини у півфіналі «Вімблдону».

Еліна Світоліна (№76 WTA) програла Маркеті Вондроушовій (№42 WTA) з Чехії у півфіналі «Вімблдону» – 3:6, 3:6.

Матч тривав 1 годину і 16 хвилин. Представниця Чехії зрівняла рахунок в особистих зустрічах – 3:3.

Після гри тенісистки дуже тепло подякували одна одній за матч.

Напередодні матчу Вондроушова тако дуже тепло казала про українку: «Те, що вона зробила – це неймовірно. Отримати wild card та дійти до півфіналу – це неймовірно. Пройшло небагато часу відтоді, як вона народила дитину.

Вона борець, і вона дуже добре грає. Ми бачимо, що також здатні поратися з материнством.

Для мене це неймовірно, що вона здатна на таке з дитиною, та ще й після такої перерви.

Ми трохи спілкуємося в інстаграмі, я її повністю підтримую. Вона так багато бореться за все, а тепер ще й чудово грає у теніс. Вона супержінка, я вважаю».