Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Мораїтіс неймовірним кидком підняв на ноги всі Афіни – влучив баззер майже через весь майданчик

Створив хайлайт дня і завадив сербам достроково вийти на ЧС.

Блог — Spicy Jam
24 лютого 2023, 23:45

24 лютого – неймовірно насичений ігровий день у європейському вікні відбору до ЧС-2023. Ми стали свідками відразу двох матчів з ОТ: Ізраїль – Фінляндія та ГреціяСербія. Трохи детальніше розповімо вам про друге протистояння, яке можна вважати центральним матчем дня.

Сербам потрібна була перемогу у Афінах, щоб уже сьогодні забезпечити собі путівку на світову першість (або ж поразка Бельгії від Великобританії, яка також не сталася). Але ж греки при рідних трибунах – справжня сила.

Лідируючи трохи більше чотирьох з половиною хвилин за (!) весь матч, господарі затягнули балканців в овертайм, де і перемогли – 97:92.

Запам’ятається ця зустріч одним божевільним хайлайтом від гравця грецького клуба «Перістері» Димитріоса Мораїтіса. 24-річний захисник влучив «трійку» з рівня власної трисекундної зони під сирену про завершення третьої чверті:

Загалом молодий грек показав впевнену і результативну гру: 23 очки, 4 підбирання та 5 асистів. Провів на майданчику 27 хвилин та 21 секунду.

Також пропонуємо вам насолодитися всіма найкращими моментами драматичної зустрічі – вони того варті: