Tribuna/Боротьба/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Оце так дебютний прорив – як 20-річний Казіміров взяв бронзу Грендслему з дзюдо (ВІДЕО)

Оце так дебютний прорив – як 20-річний Казіміров взяв бронзу Грендслему з дзюдо (ВІДЕО)

Це найкращий результат в кар'єрі дзюдоїста – подивіться на емоції хлопця.

Автор — Aimelisse
1 квітня 2023, 22:07

20-річний Владислав Казіміров приніс другу медаль в скарбничку України на Грендслемі з дзюдо, що проходить в ці дні турецькій Антальї.

Спортсмен змагався у ваговій категорії до 73 кілограмів, де виборов бронзу. До цього срібну медаль завоював ще один український дзюдоїст Дільшот Халматов у ваговій категорії до 60 кілограмів.

Ось, як проходив фінальний поєдинок:

Варто зазначити, що для Казімірова турнір у Антальї став четвертим змаганням цього рівня у 2023 році, проте жодної нагороди українському спортсмену до цього вибороти не вдалося.

Цього разу 20-річний киянин дійшов до чвертьфіналу, де поступився дворазовому бронзовому призеру чемпіонатів світу та чотириразовому переможцю Грендслемів азербайджанцю Хідаяту Гейдарову.

Проте у «втішному» турніру за «бронзу» українець по черзі переміг іспанця Сальвадора Кейса Року та Ігора Вандтке з Німеччини.

Це дебютна медаль Казімірова в кар'єрі на рівні Грендслемів з дзюдо. Востаннє український дзюдоїст посідав місце на подіумі у травні 2022 року на юніорському Кубку Європи в Малазі.

На дорослому рівні Казіміров почав виступати у 2022 році.