Tribuna/Футбол/Блоги/Дуа Ліпа/Ведуча чемпіонського параду «Ман Сіті» показала спеціальний варіант домашньої форми команди, присвячений виграшу треблу

Зі спеціальним лого клубу та патчем із кубком ЛЧ на рукаві.

Блог — Дуа Ліпа
Автор — AnakinSkywalker
14 червня 2023, 10:50
1

Напередодні «Манчестер Сіті» став другою англійською командою в історії, якій вдалося виграти требл (кубок Англії, АПЛ та Лігу чемпіонів за один сезон). Раніше це вдавалося лише «Манчестер Юнайтед» у 1999-му, а після перемоги над Інтером у фіналі ЛЧ таке ж досягнення оформив і «Сіті».

Ютуберка та ведуча чемпіонського параду, відома як Elz The Witch у своєму тіктоці показала бекстейдж з підготовки до параду. І зняла на відео спеціальний комплект домашньої форми «Сіті», що присвячений якраз виграшу командою треблу. Ельз сказала, що поки це її лімітований варіант футболки, але вона впевнена, що клуб випустить її в продаж найближчим часом.

На футболці можна розгледіти спеціальне лого клубу – над оригінальною емблемою є три золотих корони, цифри 2022-2023, що означають сезон, а внизу напис «Treble Winners».

На рукаві футболки є патч із силуетом кубка ЛЧ, який на своїй формі носять чинні чемпіони турніру в наступному сезоні після виграшу титулу.